آزمون استخدامی

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی تا پایان سال برگزار می شود

تاریخ انتشار : 24 آبان 1400کد مطلب : 14287زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی تا پایان امسال خبر داد.

ایرنا:میثم لطیفی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت:برای برگزاری آزمون استخدامی منتظر بودیم تا دستگاه ها با توجه به تغییر دولت، آخرین آمار و نیازهایشان در حوزه تامین نیرو را ارائه کنند و تاکنون تنها آمار وزارت آموزش و پرورش مانده است که باید منتظر بمانیم تا وزیر آن مشخص شود چرا که بخش عمده ای از استخدام ها مربوط به این وزارتخانه است.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود:هم اکنون پیش نویس دفترچه آزمون استخدامی به طور کامل آماده شده است فقط باید در آن، عدد و رقم، پُست و شهر برای وزارت آموزش و پرورش درج شود.

لطیفی ادامه داد:امیدواریم اگر بتوانیم آمارها را دریافت کنیم تا پایان ماه آینده، مقدمات برگزاری این آزمون را فراهم کنیم اما به طور قطع آزمون استخدامی دستگاه ها تا پایان امسال برگزار خواهد شد.

وی درخصوص نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، یادآور شد:سال گذشته افرادی که در آزمون استخدامی شرکت کرده بودند به دستگاه های اجرایی معرفی شدند که تعداد آنها 3 برابر ظرفیت هم بود و پیرو آن دستگاه ها براساس ظرفیتشان با آنها مصاحبه کرده و با توجه به نیازی که در حوزه تامین نیرو دارند، برترین ها را انتخاب می کنند.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، تاکید کرد:فرآیند جذب این افراد در دستگاه ها در حال اجرا بوده و تقریبا نهایی شده است و در این زمینه با مشکلی مواجه نیستیم و تعدادی هم که باقی مانده اند در این آزمون پذیرفته نشده بودند.

انتهای پیام/م

 

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی تا پایان سال برگزار می شود

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : استخدام
وبگردی