آزمون استخدامی کشور

آغاز ثبت‌نام دهمین آزمون استخدامی کشور

تاریخ انتشار : 12 فروردین 1402کد مطلب : 23533زمان مطالعه : 2 دقیقه
ثبت‌‌نام دهمین آزمون استخدامی کشور برای جذب نیرو در بیش از 12 دستگاه اجرایی در هفته جاری آغاز می‌شود.

تجارت نیوز:دهمین آزمون استخدامی و امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در شماری از دستگاه‌های اجرایی از قبیل وزارت راه و شهرسازی، پست بانک، شرکت ارتباطات زیرساخت، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان شیلات ایران، سازمان ملی استاندارد، سازمان ملی بهره‌وری، پژوهشکده علوم زمین و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

بر این اساس و به منظور ایجاد تسهیلات مناسب برای ثبت‌نام داوطلبان، دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان یادشده از روز سه‌شنبه 15 فروردین ماه 1402 در وب‌سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir منتشر می‌شود.

ثبت‌نام این آزمون استخدامی نیز از روز سه‌شنبه 15 فروردین آغاز می‌شود و تا پایان روز یکشنبه 27 فروردین ماه 1402 ادامه دارد.

متقاضیان شرکت در آزمون توجه داشته باشند این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و ثبت‌نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیرفعال خواهد شد.

داوطلبان متقاضی استخدام می‌توانند برای آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز شغل محل‌های استخدام رشته‌ها مقاطع تحصیلی و سایر شرایط در هر یک از دستگاه‌ها مفاد دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و نسبت به ثبت‌نام در بازه زمانی یاد شده اقدام کنند.

دهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی روز جمعه 5 خرداد ماه 1402 برگزار می‌شود و توضیحات لازم در خصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می‌شود.

همچنین تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت‌نام داوطلبان شرکت در دهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور تنها از طریق وب‌سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام می‌شود.

انتهای پیام/م

آغاز ثبت‌نام دهمین آزمون استخدامی کشور

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : استخدام
وبگردی