رایج ترین اشتباهی که افراد در هنگام خرید لباس زنانه انجام می دهند این است که، فکر می کنند اگر لباس زیبا باشد روی تن آن هاهم زیبا به نظر می رسد.

رایج ترین اشتباهات در هنگام خرید لباس زنانه

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که افراد در هنگام خرید لباس زنانه انجام می دهند این است که، فکر می کنند اگر لباس زیبا باشد روی تن آن هاهم زیبا به نظر می رسد. اما اگر واقع بینانه به این موضوع نگاه کنید متوجه خواهید شد که باید لباسی را متناسب با فرم بدن خود انتخاب کنید.

ممکن است لباسی که برای خرید انتخاب کرده اید مناسب فرم بدن شما نباشد پس زمانی که شما آن را بپوشید چندان زیبا به نظر نمی رسید. ما می خواهیم به شما کمک کنیم که با استفاده از راهنمای خرید لباس زنانه، چگونه لباسی را انتخاب کنید که مناسب فرم بدن شما باشد. این کار را با کمک شناسایی مدل بدن شما انجام می دهیم.

راهنمای خرید لباس زنانه با روش شناسایی فرم بدن

زمانی می توانید انتخاب آزادانه ای بین مدل های مختلف لباس و پیراهن مجلسی زنانه داشته باشید که ابتدا بتوانید فرم بدن خود را به خوبی شناسایی کنید. می خواهیم در زیر رایج ترین فرم های بدن را به شما معرفی کنیم.

فرم بدن سیب:روبروی آینه بایستید و با دقت به خودتان نگاه کنید اگر احساس می کنید بالاتنه شما نسبت به پایین تنه درشت تر است و همچنین شانه ها و دور کمرتان پهن، اما پاهای لاغری دارید، فرم بدنی شما به شکل سیب است.

فرم ساعت شنی:کافی است ساعت شنی را در ذهن خود تصور کنید. گر فردی هستید که پهنای سرشانه ها و لگن شما تقریباً یکسان است؛ اما کمر باریکی دارید فرم بدنی شما به شکل ساعت شنی است.

فرم مثلث وارونه: در این نوع فرم بدنی سرشانه های شخص نسبت به لگن پهنای بیشتری دارد به همین خاطر به شکل یک مثلث وارونه دیده می شود.

خرید لباس مناسب

لباس های مناسب برای فرم بدنی سیب

در چنین افرادی چون پاهای لاغرتری نسبت به بالاتنه خودشان دارند، می توانند این خلاء را با استفاده کردن از لباس، پوشش دهند. به طور مثال می توانند از دامن شلواری یا شلوار های پاچه گشاد استفاده کنند. در زمانی که قصد دارید دامن برای خود انتخاب کنید مدل هایی را انتخاب کنید که حجم دار باشند و پایین تنه شما را پرتر نشان دهند.
قسمت بالا تنه شما باید جمع تر شود یعنی از مانتو و کاپشن استفاده کنید که بالاتنه شما را کاملاً بپوشاند و باعث نشود حجمی به آن اضافه شود. بهترین لباسی که می توانید انتخاب کنید لباسی است که فیت شما باشد یا در قسمت زیر سینه به قدری آزاد باشد که اضافه وزن دور کمرتان را پنهان کند.

لباس های مناسب برای فرم ساعت شنی

همان طور که می دانید نشان دادن باریک بودن کمر یکی از اهدافی است که افرادی که بدنشان فرم ساعت شنی دارد، به دنبال آن هستند. برای این کار شما می توانید از پیراهن های زنانه چپ و راستی استفاده کنید. زمانی که از این مدل استفاده می کنید بدنتان خوش فرم تر دیده می شود.

فرم مثلث معکوس

استفاده کردن از دامن های چین دار و پفی در بیشتر بدن ها چاره کار است. همچنین در مورد فرم های مثلث معکوس اگر می خواهید سرشانه های پهن تان در توجه دیگران نباشد از این لباس ها که مناسب فرم بدن مثلث معکوس است، استفاده کنید. استفاده کردن از این لباس ها حجمی به پایین تنه شما می دهد که در سمت دیگر با پوشیدن بلوزهایی که در بالا گفته شد سرشانه هایتان نازک تر دیده می شود.

فرم بدن مستطیل

عده ای هم هستند که با خرید شلوار زنانه کمتر از دامن استفاده می کنند. برای چنین افرادی پیشنهاد می شود از شلوارهای فاق بلند استفاده کنند و برای زیباتر دیده شدن هم از کمربندی زیبا می توانند بهره ببرند. به این ترتیب زیبا و جذاب تر دیده می شوید.

مدل لباس زنانه برای فرم بدن گلابی

در چنین افرادی با استفاده از پیراهن های فون دار باید نازکی که در سرشانه ها وجود دارد، پوشانده شود. همچنین از دیگر لباس هایی که برای چنین افرادی مناسب است، پوشیدن لباس هایی با فرم یقه دکلته یا قایقی است. اگر این لباس ها را دوست ندارید می توانید از مدل هایی با رنگ های روشن و همچنین پیراهن هایی که دو بنده هستند و بندهای نازکی دارند، برای جذاب تر شدنتان استفاده کنید.

فرم لباس مهم تر است یا رنگ آن؟

به دنبال راضی کردن خودتان باشید!
ما می خواهیم یک راهنمای بسیار خوب برای خرید لباس زنانه شما از مکسی باشیم. پس توصیه ای را برای شما در نظر گرفته ایم، که بهتر است به آن توجه زیادی داشته باشید.
شما از همه چیز مهم تر هستید، لباسی را انتخاب کنید که خودتان را راضی نگه دارد و باعث خوشحالیتان شود. افرادی زیادی با پیروی کردن از زندگی های مدگرایانه اقدام به استفاده از لباس هایی می کنند که هیچ علاقه ای به پوشیدن آن ها ندارند و صرفا فقط چون می خواهند از دیگران در این رقابت عقب نماند از آن ها استفاده می کنند.

هماهنگ بودن لباس با اکسسوری

با استفاده از این راهنمای خرید لباس زنانه شما باید در خریدهایتان بسیار مراقب باشید چون ست و هماهنگ کردن لباس با اکسسوری و کیف و کفش تان جذابیت شما را چندین برابر می کند، فروشگاه اینترنتی مکسی با ارائه محصولاتی از جمله لباس های زنانه و مردانه، عطر و ادکلن، ساعت های مچی و اکسسوری ها می تواند شما را در خرید بهترین مدل لباس های زنانه کمک کند. کافی است سری به سایت ما بزنید تا تنوع بی نظیر محصولات ما لذت و اشتیاق خرید را در شما چندین برابر کند.

پیشنهاد های شگفت انگیز مکسی هر روز در اپلیکیشن مکسی

راهنمای خرید لباس زنانه بر اساس فرم بدن

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی