آزمون دستیاری

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری مشخص شد

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1402کد مطلب : 68611زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: نتایج اولیه پنجاهمین دوره آزمون دستیاری در هفته آخر خرداد اعلام می‌شود.

ایسنا:دکتر محمدمهدی نوروزشمسی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی، روز پنج‌شنبه 21 اردیبهشت ماه در 25 رشته تخصصی برگزار شد. حدود 13 هزار نفر، متقاضی شرکت در این دوره از آزمون دستیاری تخصصی بودند و از این تعداد، حدود 10 هزار و 600 نفر در جلسه آزمون حضور داشتند.

وی درباره اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری گفت:نتایج اولیه پنجاهمین دوره آزمون دستیاری رشته‌های تخصصی در هفته آخر خرداد ماه به اطلاع داوطلبان می‌رسد و همزمان با اعلام نتایج اولیه، فرایند انتخاب رشته‌محل آغاز می‌شود و به طور معمول، فرصت زمانی یک هفته‌ای در اختیار داوطلبان برای فرایند انتخاب رشته‌ محل قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند 100 رشته‌محل در تمامی رشته‌های تخصصی انتخاب کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار کرد:داوطلبانی که طرح خود را به پایان نرسانده‌اند، فقط مجاز به انتخاب رشته‌محل در رشته‌های تخصصی «بی‌هوشی» و «طب اورژانس» هستند. به عبارت دیگر تمام داوطلبان به جز افرادی که طرح خود را به پایان نرسانده‌اند، می‌توانند در تمام رشته‌های تخصصی، رشته‌محل انتخاب کنند.

دکتر نوروزشمسی درباره اعلام نتایج نهایی پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی گفت:نتایج نهایی پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی در نیمه اول شهریور ماه به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

انتهای پیام/م

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری مشخص شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی