باربری
باربری و اسباب کشی را می توان جزئی از زندگی های امروزی دانست چرا که افراد با توجه به دلایل مختلفی لازم است که بعد از مدتی محل زندگی یا کار خود را تغییر بدهند.

اسباب کشی با اتوبار همسفر همسفربار تهران

اگر تمایل دارید اطلاعات جامع و کاملی در مورد خدمات باربری تهران و اتوبار همسفربار داشته باشید توصیه می کنیم که مطلب زیر را مطالعه کنید.

همسفربار

باربری و اسباب کشی را می توان جزئی از زندگی های امروزی دانست چرا که افراد با توجه به دلایل مختلفی لازم است که بعد از مدتی محل زندگی یا کار خود را تغییر بدهند. زندگی ماشینی امروزی خصوصاً در شهرهای بزرگ و شلوغ باعث شده است که ارزش زمان، پول و انرژی بسیار زیاد باشد، بنابراین خدمات باربری ها و اتوبارها می تواند در این گونه مواقع بسیار مفید واقع شود. اسباب کشی و حمل بار و لوازم خانگی و شرکتی همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است و به یکی از اصلی ترین مشکلات و معضلات جوامع شهری تبدیل شده است. افراد عادی از دانش، تخصص و مهارت کافی برای انجام امور اسباب کشی برخوردار نیستند و همچنین امکانات و تجهیزات (مانند ماشین آلات) مناسب در اختیار ندارند از این رو لازم است که از شرکت های حمل بار و اتوبارهای مطمئن استفاده کنند.

باربری و اتوبار کرج

همسفربار ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در محدوده کرج ، شرکت باربری همسفربار به منظور استقبال زیاد مشتریان ، در استان کرج یک شعبه افتتاح کرد و با عنوان باربری کرج در محدوده کرج فعالیت می کند. اگر قصد اسباب کشی از تهران به کرج و بلعکس را دارید می توانید بر روی همسفربار حساب باز کنید.

باربری تهران

باربری تهران

تهران به عنوان پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایران شناخته می شود که میلیون ها نفر در آن ساکن هستند و قاعدتاً این جمعیت برای جابه جایی لوازم و وسایل منازل و محیط ها کار خود نیاز به خدمات شرکت های اتوبار دارند. انتخاب شرکت حمل و جابه جایی بار مطمئن باید بر اساس در نظر گرفت قواعد و فاکتورهای ویژه ای صورت گیرد و مردم نمی توانند به آسانی به شرکت های اتوبار داخل اعتماد کنند. باربری تهران به صورت گسترده در تمام نقاط این شهر حضور دارد و خدمات ویژه ای را زیر نظر اتحادیه باربری ها به مشتریان خود ارائه می کند.

باربری همسفر بار

شرکت اتوبار و باربری  همسفر بار یکی از شرکت های حمل و جابه جایی بار تهران و کرج است که با داشتن سابقه ای طولانی در خدمات رسانی به مشتریان فعالیت می کند. این شرکت زیر نظر اتحادیه باربری تهران مشغول به ارائه خدمات است و از کارشناسان و متخصصان و همچنین نیروهای کاری باسابقه و مجربی بهره می برد. باربری همسفر بار از به روزترین ماشین آلات و تجهیزات مخصوص اسباب کشی استفاده می کند و همواره سعی می کنده که با ارائه بهترین خدمات خود رضایت مشتریان را به نحو احسن جلب نماید. همسفر بار در محدوده های مختلف شهر تهران فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت در محدوده فردوس با نام باربری فردوس و در منطقه پاسداران به نام اتوبار پاسداران به مشتریان خود خدمات ارائه می کند. ازجمله مزایای استفاده از خدمات باربری و اتوبار همسفر بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تأمین تمامی ابزارها و وسایل لازم برای بسته بندی لوازم
 • بسته بندی اثاثیه به شیوه های به روز و مدرن دنیا
 • بیمه کردن وسایل مشتریان و صدور بیمه نامه معتبر برای آنان
 • حمل و جابه جایی اثاثیه و لوازم مشتریان به تمام شهرستان های کشور
 • دادن مشاوره های رایگان در تمام مراحل باربری به مشتریان توسط کارشناسان
 • سرعت بخشیدن به امر جابه جایی و چیدمان وسایل
 • اعزام تیم ها و ماشین های باربری در تعداد درخواستی مشتریان
 • خدمات رسانی در تمام ایام سال و ایام تعطیل به صورت 24 ساعته
 • جبران خسارت های احتمالی که در مراحل مختلف به لوازم وارد شده است

اجاره انبار اثاثیه منزل

در زمان های بسیار زیادی پیش آمده است که افراد مختلف برای نگهداری لوازم و اثاثیه محل کار خود یا لوازم اضافی منازل خود نیاز به یک مکان یا انبار دارند تا آن ها را نگهداری و در مواقع لزوم استفاده کنند. یکی از خدمات ویژه اتوبار همسفر بار اجاره انبار اثاثیه منزل به این افراد است. این شرکت امکان اجاره انبار برای مشتریان حقیقی و حقوقی خود را فراهم کرده است و انواع انبارها، سوله، کانتینر و سالن های بزرگ را در اختیار آنان قرار می دهد. اجاره انبار اثاثیه منزل به مشتریان از طرف شرکت باربری همسفر بار مزایایی ازجمله موارد زیر خواهد داشت

 • این شرکت امنیت و سلامت کامل تمامی کالاها و وسایل مشتریان خود را تضمین خواهد کرد
 • تمامی وسایل مشتریان بر اساس درخواست آنان در بهترین شرکت های بیمه گذاری بیمه می شوند.
 • مشتریان می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن به وسایل خود دسترسی داشته باشند.
 • میزان هزینه های دریافتی از مشتریان در باربری همسفر  بار بر اساس تعرفه های تعیین شده از سوی اتحادیه باربری تهران است بنابراین هیچ گونه وجوه اضافه از مشتریان دریافت نمی شود.

همسفربار

بسته بندی اثاثیه منزل

همان گونه که گفته شد بسته بندی اثاثیه منزل برای افرادی که تجهیزات لازم و تخصص و مهارت کافی ندارند می تواند مشکل باشد و از طرف دیگر هم می تواند زمان بر باشد و حتی باعث خسارت و هزینه اضافی نیز بشود. شرکت باربری و حمل بار همسفر بار از ماهرترین نیروها و تجهیزات مدرن روز دنیا برای بسته بندی استفاده می کند؛ بنابراین خدمات باربری و اتوبار همسفربار می تواند مزایای زیادی داشته باشد که شامل موارد زیر است:

 • استفاده از تمامی ابزارهای حرفه ای برای جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه خسارتی
 • شروع بسته بندی اثاثیه منزل از کوچک ترین وسایل خانه
 • بسته بندی لوازم شکستنی و سیستم های روشنایی حساس به ضربه در کارتن ها و جعبه های چندلایه و برچسب گذاری آن ها
 • بسته بندی تمامی لوازم خانگی حجیم و بزرگ مانند ماشین ظرف شویی، یخچال، لباس شویی و... بسته های ضدضربه مخصوص و جداسازی اصولی لوازمی مانند مبلمان، تخت خواب و آلات موسیقی
 • آماده سازی انواع گل ها و گیاهان خانگی برای حمل راحت تر
 • بسته بندی تمامی مدارک، فایل ها و پرونده های اداری و شرکتی در جعبه های مخصوص

برای دریافت خدمات شما عزیزان می توانید از با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید یا شماره تلفن های ما را در تلفن همراه تان سیو کنید و در صورت نیاز به شرکت باربری و اتوبار با ماتماس بگیرید.

شمال تهران 22622443

غرب تهران 44303414

مرکز تهران 88094238

شرق تهران 66550852

محدوده کرج 09125902656

آدرس وب سایت :hamsafarbar.com

خدمات باربری و اتوبار همسفر بار تهران

35
این مطلب مفید بود ؟32
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی