بازگشت محمود دینی
محمود دینی بازیگر نقش علی در سریال آیینه عبرت پس از 23 سال دوری از سینما و تلویزیون با فیلم به نام غزاله باز می گردد. مرجانه گلچین و شراره رخام و نادر سلیمانی نیز در این فیلم همکاری خواهند داشت.

فیلم تلویزیونی به نام غزاله در حال حاضر به روزهای پایانی پیش تولید خود را نزدیک شده به زودی بازیگران این فیلم مقابل دوربین خواهند رفت. گروه این روزها مشغول انتخاب لوکیشن های فیلم هستند و خانه ای ویلایی در پارک جمشیدیه و چند منطقه از تهران از جمله لوکیشن های اصلی این فیلم خواهد بود.

فیلم به نام غزاله

مرجانه گلچین ، نادر سلیمانی ، مهسا کامیابی ، خشایار شعاعی ، فرزانه صادقی و آرام جعفری و با حضور شراره رخام و پس از 23 سال با هنرمندی محمود دینی همراه با هنرمند نوجوان امیرحسین گرجاسی بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.
به نام غزاله ماجرای زنی به نام غزاله را روایت می کند که دچار مرگی مشکوک می شود و در پی آن سرایدار و دخترانش به عنوان مظنونین به قتل دستگیر می شوند و... .
این فیلم قرار است از یکی از شبکه های سیما و شبکه نمایش خانگی عرضه شود.

 
محمود دینی
 
محمود دینی پس از حضور در سریال آیینه عبرت و برگ ریزان حضور چندانی در تلویزیون نداشته و فیلم سینمایی گاومیش ها در سال 1375 آخرین کار وی محسوب می شود. وی مدیریت موسسه یاسین فیلم را بر عهده دارد.

بازگشت محمود دینی بازیگر آیینه عبرت به تلویزیون + عکس

4.7260
این مطلب مفید بود ؟24317
برگرفته از بانی فیلم - /ف
وبگردی