بالا رفتن اتومبیل از دیوار
یک شرکت اتومبیل سازی در ایالات متحده قادر به ساخت اتومبیل خارق العاده هامر H1 شدکه حتی می تواند از دیوار راست هم بالا برود!

بالا رفتن اتومبیل از دیوار صاف به راحتی و برگشت آن

 
در گذشته نه چندان دور،مردمانی زندگی می کردند که تنها خواسته آنها سهولت در مسافرت ها با اختراع وسیله ای در آن زمان بود.که بعد ها اولین خودرو تولید شد و پس از جلب توجه زیاد توانست به تولید انبوه برسد.اولین اتومبیل ها دارای کمترین میزان سرعت و تکنولوژی بودند که به مرور زمان،همان گونه که این روزها شاهد هستید در حال پیشرفت چشمگیر در صنعت اتومبیل ها هستیم.این روزها بیشتر کارخانه ها در سعی و تلاش بالا بردن ایمنی اتومبیل ها با استفاده از فلزهای مناسب هستند تا در تصادفات جاده ای و بی احتیاطی رانندگان ، کمترین میزان آسیب های جانی ایجاد شوند.
اما اخیرا ویدیویی جالب و باور نکردنی،تمام صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در بر گرفت که به طبع کاربران زیادی به آن واکنش نشان دادند.

بالا رفتن از دیوار با اتومبیل هامر H1

همان گونه که در این ویدیو مشاهده می کنید،این اتومبیل می تواند به سادگی از دیوار کاملا عمودی بالا برود!ساخت این اتومبیل نسبت به ویدیویی که مشاهده می کنیم می تواند نشان دهنده خاص بودن و در عین حال پیشرفته بودن آنرا به ما برسند و یا حتی نیز می تواند نشان دهنده نسل آینده اتومبیل ها باشد.
نام این اتومبیل خارق العاده هامر H1 است که شرکت تولید کننده آن در ایالات متحده می باشد.این شرکت اتومبیل سازی بزرگ،بیشتر اتومبیل های نظامی را تولید می کند.

ویدیو اتومبیلی که می تواند از دیوار راست بالا برود

اتومبیلی که از دیوار هم بالا می رود! + فیلم

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ف
وبگردی