برنامه خندوانه
خندوانه در شب یلدای 97 با ویژه برنامه ای شاد ، مهمانانی ویژه و سوپرایز تولد رامبد جوان شبی متفاوت را برای همراهان این برنامه رقم زد.

مهمانان ویژه برنامه خندوانه در شب یلدا چه کسانی بودند

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 30 آذر 1397 با تدارک برنامه ای ویژه ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت و در بلندترین شب سال با ویژه برنامه ای شاد همراه یلدایی مخاطبان تلویزیون شد.

این ویژه برنامه که با اجرای رامبد جوان و حضور جناب خان همراه بود با یک سوپرایز برای تولد رامبد جوان شور و حالی دیگر یافت.

شب ویژه خندوانه ای ها در شب یلدا

برنامه خندوانه که با هدف ترویج خنده و شادکردن مخاطبان تلویزیون شکل گرفته است شب گذشته با حال و هوایی شادتر روی آنتن شبکه نسیم رفت.

رامبد جوان

ویژه برنامه یلدایی خندوانه با رامبد جوان

رامبد جوان در این برنامه از خندوانه از حضور جناب خان عروسک محبوب خندوانه ای ها بهره برد و با آهنگ های شاد جناب خان فضای برنامه شادتر شد.

بهنام بانی

ویژه برنامه یلدایی خندوانه با بهنام بانی

بهنام بانی خواننده پرطرفدار و محبوب موسیقی پاپ کشورمان اولین مهمان یلدایی خندوانه بود که با آهنگ هایی شاد استودیوی خندوانه را غرق شادی کرد و تا پایان برنامه با اجرای چند قطعه شاد شب یلدا را با اهالی خندوانه جشن گرفت.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده در ویژه برنامه یلدایی خندوانه

حجت اشرف زاده خواننده جوان کشورمان یکی دیگر از مهمان شب یلدای خندوانه بود که با اجرای چند آهنگ همراه یلدایی مخاطبان خندوانه شد و شبی متفاوت را در خندوانه تجربه کرد.

امیرحسین قیاسی

استندآپ کمدی امیرحسین قیاسی در ویژه برنامه یلدایی خندوانه

امیرحسین قیاسی کمدین جوانی که با شرکت در مسابقه خنداننده شو در خندوانه به شهرت رسید با اجرای یک استندآپ یلدا را در کنار خندوانه ای ها سپری کرد.

بهروز رضوی

حافظ خوانی بهروز رضوی در ویژه برنامه یلدایی خندوانه

استاد بهروز رضوی گوینده و مجری کشورمان یکی از مهمانان خاص یلدای خندوانه بود که با صدای ماندگارش به حافظ خوانی در این برنامه پرداخت.

رامبد جوان

جشن تولد رامبد جوان در ویژه برنامه یلدایی خندوانه

در بخش پایانی برنامه رامبد جوان مجری خندوانه با کیک تولدی که اهالی خندوانه برایش تدارک دیده بودند حسابی غافلگیر شد و تولد یلدایی بی نظیری را در خندوانه تجربه کرد.

جشن تولد رامبد جوان در شب یلدای 97 در برنامه خندوانه

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی