زیباشدن
نکاتی بسیار مهم و کاربردی برای اینکه زیباشدن را دریابید. مثلا یکی از نکات مرطوب نگاه داشتن پوست است که برای این منظور می توانید از لوسیون های مرطوب کننده استفاده کنید.

زیباشدن با چند روش ساده

تاکنون مطالب زیادی برای حفظ زیبایی نوشته شده است، اما به یاد داشته باشید که فقط تعداد مشخصی از این نکات و توصیه ها واقعا کاربرد دارند که هفت مورد از موثرترین آنها در این مقاله عنوان شده است:

 

 زیبایی صورت

بهترین روش ها برای زیباشدن


 
1- آب بنوشید. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز را فراموش کنید اما مطمئن شوید که حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتان آب بنوشید و زیاد تشنه نمانید. اگر به بدن آب کافی نرسد، پوست خشک و کدر می شود.
 
2- استفاده از ضد آفتاب یک ضرورت است تا سلامت پوست شما تضمین شود.
 
3- مرطوب نگاه داشتن پوست است که برای این منظور می توانید از لوسیون های مرطوب کننده استفاده کنید.

4- تغذیه مناسب سرشار از میوه ها، سبزی ها، مقادیر زیادی ویتامین C , A و E داشته باشید چون این ویتامین ها برای سلامت پوست ضروری هستند.
 
5- از اهمیت دست ها و گردن غافل نشوید و از آنها مانند صورت مراقبت کنید. دست ها و گردن خود را خوب بشویید و مرطوب نگه دارید.

6- ورزش کنید چون ورزش کردن پوست چهره را درخشان می کند. تحرک بدنی جریان خون را بهبود می بخشد و ظرفیت اکسیژن خون را بالا می برد. این تغییر برای سلامت کل بدن از جمله پوست معجزه می کند.
 
7- تغذیه مناسب سرشار از میوه ها، سبزی ها، مقادیر زیادی ویتامین C , A و E داشته باشید چون این ویتامین ها برای سلامت پوست ضروری هستند.
 

زیباشدن ، روشهایی برای زیباشدن

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از ایسنا
وبگردی