تزیین خانه
گل رز بهترین ایده برای تزیین خانه است و دکوراسیون منزل را رمانتیک میکند, ایده های تزیین خانه با گل رز را در ادامه مشاهده کنید.

ایده های تزیین خانه با گل رز

اگر بودجه کافی برای تغییر دکوراسیون منزلتان ندارید می توانید منزل خود را با چند شاخه گل طبیعی با تزیین ظروف شیشه ای با ربان های رنگی زیبا کنید.

برای اینکه خانه شما شادترین و خوشبوترین نقطه دنیا باشد فقط کافی است به جادوی گل رز اعتماد کنید. این گل ها را درست کنار هم بچینید و مهم تر از آن به قواعد چیدمان آن احترام بگذارید. حضور گل رز در جای جای خانه می تواند زیبایی بخش باشد. گل رز در نشیمن، اتاق خواب، اتاق ناهارخوری یا حتی در حمام و آشپزخانه جلوه ای خاص دارد و انرژی و تنوع ایجاد می کند.

یک خانه با یک اشاره کوچک این گل، به سادگی دگرگون می شود و جذابیت می یابد. از همین فرمول برای رمانتیک کردن اتاق خوابی پر از شمع و گل های رز پرپر شده روی زمین هم می توانید بهره بگیرید. این گل کوچک و زیبا توجه را به خود جلب می کند و به دکور خانه جلا و گرما می بخشد. پس اگر عاشق گل هستید، از همین حالا دست به کار شوید؛

هر چه ساده تر بهتر

تزیین خانه

تزیین خانه با گل رز

اینکه برای چیدمان میز، سراغ چه ظرف و ظروفی می روید اصلا مهم نیست! اتفاقا میز پذیرایی شما هرچه ساده تر باشد هنر چیدمان با گل های رز بیشتر به چشم می آید. شما می توانید به ظرف های ساده فکر کنید و گلدان بلوری بی رنگ پر از گل های رز قرمز. اما در کنار این گلدان زیبا، پیشنهاد می کنیم مقداری گل رز پرپر شده روی میز بریزید تا میزتان جان تازه ای بگیرد.

شمع ها را با گل رز روشن کنید

تزیین خانه

استفاده از گل رز در تزیین خانه

شمع یکی از عناصر تاثیرگذار در دکوراسیون خانه است به خصوص وقتی که با گل رز تزئین شده باشد، پس تا دل تان می خواهد سراغ شمع با تزئین گل های رز بروید. قرار دادن این شمع ها با گل رز در کنج خانه یا گوشه مبلمان، حس آرامش را در خانه جاری می کند.

پرده ها را کنار بزنید

تزیین خانه

روش تزیین خانه با گل رز

پرده نقش تعیین کننده ای در نمای کلی خانه دارد اما عوض کردن آن هزینه زیادی روی دست تان می گذارد، پس فراموش کنید! در عوض به تزئینات ساده ای که می تواند حال و هوای همان پرده قدیمی را عوض کند فکر کنید؛ مثلا این پرده های قدیمی را با گل رز حلقه شده که خشک کرده اید، از دوطرف جمع کنید.

سادگی را فراموش کنید

تزیین خانه

ایده های تزیین خانه با گل رز

تختخواب یکی از آیتم هایی است که به جاری کردن عطر و حس گل رز در فضای خانه شما کمک می کند اما در انتخاب روتختی باید ذکاوت به خرج دهید و به جای طرح هایی با زمینه رنگی قرمز و طرح های شلوغ، سراغ پارچه هایی تک رنگ و ساده بروید. معمولا گل رز را روی تخت تازه عروس و داماد می ریزند تا گرمی و هیجان فضای اتاق خواب شان را تکمیل کند.

ایده های جالب برای تزئین خانه با گل رز

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برگرفته از زندگی ایده آل -/ح
وبگردی