تزیین دیوار اتاق کودک
برای تزیین دیوار اتاق خواب کودک خود بدون صرف هزینه های اضافی می توانید از کاغذها و مقواهای رنگی استفاده کرده و طرح های جالبی ایجاد کنید.

ایده های ناب و کم هزینه برای تزیین دیوار اتاق کودک

اتاق کودک باید علاوه بر زیبایی و جذابیت محیط آرامش بخش و شادی آفرینی برای کودک باشد. تزیین اتاق کودک با ایده های مختلف و زیبایی انجام می گیرد که هر یک جذابیت خاصی به فضای اتاق کودک می بخشند. اما برخی از این ایده ها برای تزیین اتاق کودک بسیار گران قیمت هستند.

شما می توانید با وسایل ساده و ایده های نو با کمترین هزینه اتاق کودک خود را تزیین کنید . در این بخش از دنیای مد نمناک انواع مدل های تزیین اتاق کودک را برایتان آورده ایم تا شما بتوانید با الگوبرداری از این طرح ها و مدل ها، بهترین تزیینات را داشته باشید.

تزیین دیوار اتاق کودک

تزیین دیوار اتاق کودک با مقواهای رنگی

تزیین اتاق خواب کودکان با استیکرهای کودکانه

شما می توانید برای تزیین اتاق خواب کودکتان از استیکرهای کودکانه، پوسترهای کارتونی و قاب های گوناگونی که به صورت آماده در بازار وجود دارد ، استفاده نمایید و فضای دلنشین و خاطره انگیزی برای کودکتان بسازید اما این وسایل تزیینی هزینه بر است .

تزیین دیوار اتاق کودک دختر

تزیین دیوار اتاق دخترانه با استیکر

استفاده از خلاقیت کودکانه برای تزیین اتاق

تزیین اتاق خواب با تکه پارچه

اگر بخواهید هزینه اندکی برای تزیین اتاق خواب کودک بپردازید و کودکتان را در این کار مشارکت دهید بهتر است از خلاقیت کودکان برای این کار استفاده کنید پس ابتدا روی تکه پارچه و یا تکه گونی با کمک کودکتان اشکال زیبایی طراحی نمایید و دکمه های رنگین و منجوق و مرواریدهای بی استفاده را به کمک کودکتان روی این اشکال بچسبانید و آنها را تزیین نمایید.

ایده تزیین دیوار اتاق کودک

ایده های جالب برای تزیین دیوار اتاق کودک

تزیین دیوار اتاق کودک با خط کودکانه

اگر کودک شما به تازگی نوشتن آموخته به او مقوایی بدهید تا روی آن با ماژیک بنویسد و سپس برای تزیین روی خطوطش را سنگ های رنگین بچسباند. این قاب های دست ساز به این علت که در آن سلیقه و خلاقیت خود کودک به کار رفته است، حس خوبی را القا خواهد کرد.

مدل تزیین دیوار اتاق کودک

تزیین دیوار اتاق کودک با کاغذ رنگی

تزیین اتاق خواب با رنگ کردن دیوارها

شما می توانید برای تزیین اتاقتان دیوارها را به وسیله اسفنج های نرم (ابر) با تکنیک ابر و باد رنگ بزنید و کودک خود را سر ذوق آورید.

تزیین دیوار اتاق پسرانه

ایده تزیین دیوار اتاق کودک برای پسرها

تزیین دیوار اتاق کودک با کاغذ رنگی و درست کردن کاردستی

با کمترین هزینه و کاغذهای رنگی می توان اتاق کودک را تزیین کرد . برای این کار از کودکتان بخواهید با استفاده از کاغذرنگی، کاغذکشی و قیچی اشکالی را بریده و به دیوارها بچسبانند . ساختن کاردستی با کاغذ رنگی و الگوکشی حرکات دست و چشم بچه ها را هماهنگ می کند.استفاده از کاغذ رنگی برای تزیین اتاق کودک این قابلیت را دارد که هر زمان خسته شدید آن ها را بردارید.

برای تزیین اتاق کودک می توانید روی کاغذ رنگی انواع اشکال هندسی و سه بعدی را ایجاد کنید و سپس شکل های ایجاد شده را برش بزنید و روی قسمتی از دیوار بچسبانید و یا از سقف آویزان کنید.

جدیدترین مدل تزیین دیوار اتاق کودک

جدیدترین طرح تزیین دیوار اتاق کودک

از انواع طرح های دخترانه و جالب برای تزیین کردن اتاق کودکان دختر گل ها و پروانه های کاغذی هستند . با کشیدن این طرح های جالب روی کاغذ رنگی و یا مقواهای رنگی و سپس برش زدن این طرح ها با کمک قیچی و چسباندشان روی دیوار می توانید اتاق کودکتان را تزیین کنید.

جدیدترین تزیین دیوار اتاق کودک

خلاقیت در تزیین دیوار اتاق کودک با کاغذ رنگی

برای زیبایی و جذابیت بیشتر تزیین سقف و یا تزیین دیوار با کاغذ رنگی باید بین رنگ کاغذ رنگی و رنگ سقف و یا دیوار هماهنگی و مطابقت وجود داشته باشد.

 

اید های جالب و زیبا برای تزیین دیوار اتاق کودک با کاغذ رنگی

2.4253
این مطلب مفید بود ؟119134
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی