ثروتمندترین ورزشکار
فلوید میودرثروتمندترین ورزشکار جهان بوده و در یک ساعت و 20 دقیقه مبلغ 400 هزار دلار را دریافت می کند که نشان دهنده درآمد بسیار بالایی آن است.ثروت وی تا حدی است که می تواند رونالدو را برای 49 هزار بازی اجاره کند.

پردرآمدترین بوکسور جهان که چند روز پیش فاتح مبارزه قرن شد هر دقیقه 5 هزار دلار به دست می آورد. نکته جالب اینکه ثروتمندترین ورزشکار آمریکایی با دلارهای زیادی که دارد می تواند رونالدو را برای 49 هزار بازی اجاره کند.

در بزرگ ترین مسابقه بوکس جهان که از آن به عنوان نبرد قرن یاد شد فلوید می ودر بوکسور آمریکایی توانست مقابل مانی پاکیائو را شکست دهد و جایزه نجومی 180 میلیون دلاری به خود اختصاص دهد این درحالی است که 120 میلیون دلار به نفر دوم رسید.

این بوکسور آمریکایی با این قهرمانی که به دست آورد به ثروتمند ترین ورزشکار تاریخ جهان تبدیل شد.

فلوید میودر 38 ساله که سالیانه بیش از 80 میلیون دلار کسب درآمد می کند ثروتی نجومی را برای خود دست و پا کرده است. البته می ودر عادت بسیار ناپسندی هم در زمینه فخر فروشی با ثروتش و نشان دادن دارایی های خود به دیگران دارد.

او سال گذشته با نمایش جت اختصاصی خود در شبکه اجتماعی در حالی که تمامی اتومبیل های گران قیمت وی مقابل جت پارک شده بود انتقادهای زیادی نسبت به خود برانگیخت. علاوه بر این او در عکس های مختلف دیگری که در اینستاگرام منتشر می کند پول های زیاد خود را به دیگران نشان می دهد. او روز گذشته نیز بار دیگر تصویری از خود و بخشی از پول هایش را منتشر کرد. به گزارش دیلی میل ، در این عکس نشان داده می شود که چطور پردرآمدترین ورزشکار جهان پول های خود را برای یک مسافرت تفریحی بسته بندی می کند.

 

فلوید میودر
 
فلوید میودر

فلوید مبودر ثروتمندترین ورزشکار جهان + تصاویر

4.273
این مطلب مفید بود ؟6211
برگرفته از شفاف-/ف
وبگردی