جوجه تیغی شبیه به سونیک
یکی از مردم شهر Taunton در حیاط منزل خود ناگهان جوجه تیغی را مشاهده کرد که شباهت بسیاری به سونیک دارد.

شباهت این جوجه تیغی به سونیک

یکی از ساکنین شهر Taunton که در جنوب غربی انگستان واقع شده است، در حیاط خانه خود در حال راه رفتن بود و ناگهان با یک توپ خارق العاده سفید رنگ روبرو شده است و برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر به سمت آن می رود. بعد از نزدیک شدن به این توپ سفید و لمس آن متوجه می شود یک جوجه تیغی به رنگ آبی می باشد که در نوع خود بی نظیر و تکرار نشدنی و در عین حال کاملا نادر است.

حیوان به دلیل ترس نسبت به اطرافش اصطلاحا به خود پیچیده بود . در انگلستان برای نجات فوری حیوانات و حفاظت از آنها یک سرویس ویژه به اسم RSPCA وجود دارد و صاحب ملک فورا با این گروه تماس گرفته و موضوع را به آنها اطلاع داد . با این وجود صاحب ملک قبل از فرا رسیدن این تیم سعی بر شستشوی این جوجه تیغی آبی رنگ داشت ولی متاسفانه موفق نشد.

جوجه تیغی

حیوان آبی رنگ شبیه به سونیک

غریزه جوجه تیغی به گونه ایی است که در هنگام نزدیک دشمن تیغ های خود را خارج می کند تا دشمن نتواند به آن آسیب برساند و به همین دلیل شستشو و درمان آن بسیار سخت است و می تواند حتی باعث جراحت و زخمی شدن دست شود و برای جلوگیری از این معضل ، از داروی بیهوشی استفاده نمودند تا بهتر بتوانند جوجه تیغی را درمان کنند.

شباهت جوجه تیغی آبی رنگ به بازی سونیک که برای دهه 90 میلادی است.

نمایندگان و کارمندان RSPCA در ادامه گفتند :"در فصول گرم ، جوجه تیغی ها به سمت هایی که برای آنها ناخوشایند است می رسند تا مشکل گرما بر روی بدن خود را حل کنند و همین جابجایی خطرات زیادی می تواند برای آنها ایجاد کند و حتی گاها ممکن است جان آنها به خطر بیوفتد و بنابراین حضور این جوجه تیغی در جنوب غربی انگلیس غیرمعمول نمی باشد "

حیوان آبی رنگ زیبا

شباهت بسیار فراوان این جوجه تیغی به سونیک

بنابراین به یاد داشته باشید که باید در فصول گرم ، مراقبت و حفاظت از حیواناتتان را چند برابر کنید تا مشکلی برای آن ایجاد نشود.

شباهت بسیار جوجه تیغی ای به سونیک + تصاویر

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی