حامد همایون

کنسرت بزرگ حامد همایون در سالن 14000 نفری لس آنجلس!

تاریخ انتشار : 24 فروردین 1398کد مطلب : 74209زمان مطالعه : 1 دقیقه
حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان در سالن 14000 نفری فروم لس آنجلس روی صحنه رفت و گویا قصد ثبت رکوردی جدید در آمریکا را دارد.

کنسرت بزرگ حامد همایون در آمریکا

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ از دست چهره های موسیقی است که یکباره در دل دنیای موسیقی گل کرد و خیلی زود توانست به رکورد قابل توجهی در جلب توجه مخاطب دست یابد.

این خواننده جوان که در روزهای ابتدایی سال 96 یکی از رکوردداران برگزاری کنسرت در ایران بود این روزها برای برگزاری تور کنسرت هایش راهی آمریکا شد.

نام حامد همایون در کنار چهره های سرشناس موسیقی آمریکا

حامد همایون در سالن 14000 نفری فروم لس آنجلس روی صحنه رفت و با استقبال ویژه ای از سوی مردم مواجه شد و تعجب برگزارکننده های این کنسرت را برانگیخت.

حامد همایون

کنسرت حامد همایون در لس آنجلس

حامد همایون در سالن بزرگ فروم لس آنجلس روی صحنه رفت و با استقبال بیشمار مردم در این سالن بزرگ 14000 نفری ،صفحه سالن فروم هم تصاویری از این هنرمند ایرانی را با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت و همچنین نام این خواننده جوان در کنار چهره های نامدار موسیقی آمریکا در این سالن به چشم خورد.

حامد همایون و سامان امامی

حامد همایون و سامان امامی رهبر ارکستر کنسرت هایش

حامد همایون که در پنج ماه ابتدایی سال 96 رکورد 239 اجرای را از خود برجای گذاشت ، به دنبال ثبت رکوردی در گینس برای اجراهای پی در پی بود و اکنون به نظر میرسد در پی رسیدن به این هدف والا در دنیای موسیقی است.

حامد همایون

عکسی از حامد همایون در کنسرت بزرگ لس آنجلس

حامد همایون

حامد همایون روی صحنه سالن فروم لس آنجلس

کنسرت بزرگ حامد همایون در سالن 14000 نفری لس آنجلس!

4.628
این مطلب مفید بود ؟262
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی