باران کوثری و پگاه آهنگرانی
خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی خانه دختر با بازی حامد بهداد ، باران کوثری و پگاه آهنگرانی به همراه تصاویری از این فیلم سینمایی را در ادامه مشاهده میکنید.

موضوع جنجالی فیلم سینمایی خانه دختر

فیلم سینمایی خانه دختر از آن دست فیلم هایی است که برای اکران هفت خان رستم را پشت سر گذاشت و بالاخره پس از سه سال توانست در سینماهای کشور اکران شود . خانه دختر فیلمی به کارگردانی شهرام شاه حسینی، نویسندگی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی محمد شایسته از حدود 10 روز گذشته در سینماهای کشور اکران شد و توانست به فروش قابل ملاحظه ای دست یابد.

خلاصه داستان و بازیگران فیلم خانه دختر

خانه دختر متفاوت ترین فیلم کارنامه شهرام شاه حسینی است که پیش از این فیلم هایی چون کلاغ پر و زن ها فرشته اند را ساخته بود. این اثر سینمایی شهرام شاه حسینی بعد از وقفه ای سه ساله به نمایش درآمد.

فیلم خانه دختر

حامد بهداد ، پگاه آهنگرانی و باران کوثری در خانه دختر

خانه دختر داستان دو دختر دانشجوست که به دنبال کشف راز مرگ هم دانشگاهی خود، درست در روز پیش از مراسم عروسی اش هستند. مرگ سمیرا (رعنا آزادی ور)، آن هم درست شب پیش از عروسی اش، رفتارهای مشکوک خانواده اش و پیغام های گاه وبیگاهی که بعد از مرگ سمیرا برای دوستانش فرستاده می شود آن ها را مصمم می کند تا راز مرگ سمیرا را کشف کنند. در همین بین مرتضی قصد دارد خانه کوچکشان را زیر قیمت بفروشد تا زودتر از محله و نگاه سنگین مردمانش فرار کند.

 فیلم خانه دختر

حامد بهداد در نمایی از فیلم سینمایی خانه دختر

بازیگران فیلم سینمایی خانه دختر :حامد بهداد، پگاه آهنگرانی، باران کوثری، رعنا آزادی، بابک کریمی، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی، نسیم ادبی، امیر علی نبویان، پردیس احمدیه، نادر فلاح، مانی شاه حسنی و رویا تیموریان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

 فیلم خانه دختر

حامد بهداد ، نسیم ادبی و رویا تیموریان در خانه دختر

از عوامل تولید خانه دختر می توان به کارگردان:شهرام شاه حسینی، نویسنده:پرویز شهبازی، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، طراح صحنه و لباس:آیدین ظریف، صدابردار:منصور شهبازی، طراح چهره پردازی:محسن دارسنج، دستیار تهیه:فرهاد کابائی، جانشین تولید:محمود اتحادی، مدیر تدارکات:آرش صالحی، دستیار کارگردان و برنامه ریز:حسین خضوعی، دستیار برنامه ریز:علیرضا شایسته، منشی صحنه:سعیده دلیریان، عکاس:امید صالحی، گروه کارگردانی:صادق اسفندیاری، آزاده سریری و تهیه کننده محمد شایسته اشاره کرد.

فیلم خانه دختر

امیرعلی نبویان ، پگاه آهنگرانی و باران کوثری در خانه دختر

حامد همایون برای خانه دختر خواند

حامد همایون

حامد همایون ترانه ای برای خانه دختر خواند

حامد همایون به صورت افتخاری ترانه ای برای این فیلم خوانده است. شعر این ترانه را سهیل حسینی و تنظیم آن را مسعود جهانی انجام داده است.

فیلم خانه دختر

پگاه آهنگرانی و باران کوثری در خانه دختر

خانه دختر به عنوان پنجمین اثر سینمایی در کارنامه شهرام شاه حسینی به شمار می آید.

 فیلم خانه دختر

پوستر فیلم سینمایی خانه دختر

 

عکس بازیگران و خلاصه داستان فیلم دختر حامد بهداد

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی