خدمات پزشکی
سلامتی نعمت بزرگی است که همه ما برای داشتن آن تلاش می کنیم اما گاهی به دلایل مختلف، افراد دچار بیماری هایی می شوند که نیاز به درمان و مراقبت بیشتری دارند.

هرچند بیماران معمولاً در بیمارستان بستری می شوند اما گاهی برای ادامه روند درمان، بیمار در خانه نیز بستری می شود و نیاز به مراقبت دارد.

دچار شدن به بیماری و خانه نشین شدن یکی از اتفاق هایی است که ممکن است هر خانواده ای را درگیر کند. به هرحال افزایش سن و کهولت، تصادف و حوادث ناخواسته و بیماری های مزمن ممکن است برای هر یک از اعضای خانواده اتفاق بیافتد. اما مشکلی که در زمان وقوع بیماری به عنوان یک دردسر و معضل تمامی خانواده را درگیر می کند، نگهداری بیمار است.

معمولاً زمانی که بیمار در بیمارستان است، توسط کارکنان بیمارستان به خوبی مراقبت می شود و ممکن است نیاز به همراه و مراقب نداشته باشد اما وقتی بیمار به خانه منتقل می شود، باید پرستاری وجود داشته باشد که شرایط بیمار را بررسی کند و نیازهایش را برآورده کند. به هرحال برای کارهایی مانند تزریقات و وصل کردن سرم، عوض کردن سوند، تعویض پانسمان، ساکشن ترشحات و از این قبیل مراقبت های پرستاری، مخصوصاً وقتی بیمار شرایط مناسبی ندارد، نمی توان او را به بیمارستان و درمانگاه منتقل کرد. در این مواقع می توان از خدمات پرستاری در منزل استفاده کرد. زیرا در این شرایط پرستار به بالین بیمار مراجعه می کند و انواع خدمات مخصوص مراقبت بیمار را ارائه می کند.

یکی از روش های مطمئن برای در اختیار داشتن پرستار خوب و مطمئن در منزل، استفاده از خدمات پرستاری اپلیکیشن استادکار است. این اپلیکیشن با در اختیار داشتن بهترین شرکت های ارائه خدمات پرستاری شرایطی را به وجود آورده که تا خانواده هایی که برای مراقبت از بیمار خود نیاز به پرستار دارند، نگرانی از این بابت نداشته باشند زیرا بهترین پرستار را در اختیار خواهند داشت. استادکار نه تنها برای خدمات پرستاری در منزل، که برای خدمات ویزیت پزشک در منزل نیز خدمات متنوعی ارائه می کند.

با این شرایط دیگر لازم نیست بیمار و سالمند که توانایی خروج از خانه را ندارد برای خدمات پزشکی و پرستاری از خانه خارج کرد. بلکه به راحتی می توان متخصص و پرستار موردنظر را به بالین بیمار آورد.

در چه مواقعی نیاز به خدمات پرستاری و پزشکی در منزل وجود دارد؟

  • زمانی که حمل و جابه جایی بیمار و رساندن او به بیمارستان و درمانگاه مشکل باشد.
  • زمانی که بیمار جراحی کرده باشد و منتقل کردن او به مطب و بیمارستان مشکل باشد.
  • زمانی که بدن بیمار دچار شکستگی شده باشد و توانایی راه رفتن نداشته باشد.
  • زمانی که بیمار سالمند باشد و بردن او به بیمارستان و مطب کار آسانی نباشد.
  • زمانی که بیمار ناتوان باشد و خانواده ترجیح دهند در خانه مورد مراقبت پزشکی قرار بگیرد

در تمام این مواقع می توان از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل استادکار استفاده کرد.

خدمات پرستاری و پزشکی استادکار شامل چه خدماتی می شود؟

استادکار اپلیکیشن سفارش خدمات است که از خدمات منزل، ساختمان و خودرو گرفته تا خدمات سلامت ، پزشکی و دامپزشکی ارائه می کند. خدمات پرستاری استادکار شامل خدماتی همچون مراقبت از بیماران و سالمندان، مراقبت از بیمار پس از عمل جراحی، انجام تزریقات و پانسمان ، گذاشتن سوند و کشیدن بخیه، حمام کردن بیمار و سالمند و حتی اقامت بر بالین بیمار است.

البته این تنها بخشی از خدماتی است که می توان درزمینه پرستاری در منزل از استادکار سفارش داد. خدمات پزشکی استادکار نیز شامل ویزیت پزشک عمومی، ویزیت متخصص داخلی، متخصص بیماری های عفونی، متخصص نورولوژی، متخصص بیهوشی و... است که در تمام مواقع پزشک متخصص و معتمد بر بالین بیمار حاضر می شود.

اگر شما هم خداناکرده هر زمان به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در شهر تهران و کرج نیاز داشتید، می توانید به  اپلیکیشن یا وب سایت استادکار مراجعه کنید و با بررسی قیمت خدمات، سفارش ثبت کنید تا دیگر هیچ نگرانی بابت مراقبت و نگهداری از بیمار خود نداشته باشید.

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی