درمان سرطان با آب هویج
درمان سرطان با آب هویج ! مگر ممکن است بیماری با سلول های سخت و گاهی درمان ناپذیر با مصرف یک لیوان آبمیوه به کل نابود شود؟ یکی از نویسندگان بنام با پیش گرفتن روشی موفق به درمان کامل سرطان روده خود شد.

چگونه آب هویج سرطان را درمان کرد؟

تیت جالبی در یکی از کلیپ های منتشر شده در یوتیوب نظر ما را به خود جلب کرد "درمان سرطان با آب هویج " کنجکاو شدیم تا واقعیت ماجرا را بدانیم ، واقعیتی که در این بخش از نمناک برای شما بازگو خواهیم کرد.

نویسنده ای که سرطان را با آب هویج درمان کرد

رمان نویس مشهور "ان کامرون" میگوید که سرطان را تنها با نوشیدن آب هویج درطول 8 ماه در مان کرده است.
درمان سرطان با آب هویج

نویسنده ای که سرطان روده ی خود را با آب هویج درمان کرد

سالها پیش رمان نویس مشهوربه سرطان روده مبتلا شد و آن در سال 2012 عمل جراحی روی تومور وقتی در فاز 3 بود انجام داد اوتمایل به انجام شیمی درمانی نداشت نه به دلیل اینکه احساس خوبی به شیمی درمانی ندارد چون همه همسر او در سال 2005 در اثر سرطان ریه فوت کرد که شیمی درمانی هم انجام می داد ولی روی سلامتی او تاثیری نداشت اونمی خواست این راه را تکرار کند 6 ماه بعد از جراحی دکتر به آن گفته بود که تومور به ریه های او رسیده و سرطان به فاز 4 رفته اماآن ناامید نشد و شروع به تحقیقات طبیعی برای درمان خود کرد سرانجام بعد از تحقیقات طولانی به راه درمان خود پی برد او شروع به خوردن آب هویج کرد.
او روزانه دو ونیم کیلو اب هویج را مصرف می کرد و سرانجام بعد از هشت ماه نوشیدن آب هویج و سی تی اسکن کردن متوجه از بین رفتن تو مور شد.پس با شنیدن این داستان حتما متوجه خواص هویج شده ایدهویج حاوی مواد مغذی است که با سرطان مبارزه می کند.
داستان این رمان نویس مشهور در رابطه با مبارزه با سرطان باید به گوش همگان برسد به همین منظور او کتابی با عنوان چگونه سرطان را با آب هویج درمان کنیم نوشته است.

راز زنی که با آب هویج سرطان خود را درمان کرد

4.825
این مطلب مفید بود ؟241
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب : هویج
وبگردی