پریوش نظریه

واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1396کد مطلب : 51308تعداد نظرات : 1 نظر
پریوش نظریه بازیگر نقش رخساره در سریال زیر پای مادر با انتشار پستی در اینستاگرامش نسبت به صحبت های بهناز جعفری در نشست خبری زیر پای مادر واکنش نشان داد.

پست اینستاگرامی پریوش نظریه درباره بهناز جعفری

نشست خبری سریال زیر پای مادر با حضور خبرنگارن و عوامل این فیلم با جنجال هایی همراه بود که در گفتگوی میان بهناز جعفری و یک خبرنگار رخ داد و باعث واکنش های زیادی نسبت به این موضوع شد . پریوش نظریه بازیگر نقش رخساره در سریال زیر پای مادر و هم بازی بهناز جعفری در این فیلم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

پریوش نظریه با انتشار این عکس نوشت:

 پریوش نظریه

پریوش نظریه و بهناز جعفری در زیر پای مادر

بیایید یک تنه به قاضی نرویم ،باید حرفهای هر دو سو *کامل *شنیده بشه تا بتونیم درست برداشت کنیم ...

برداشت و نه قضاوت ضمن اینکه بازیگری که کارش را از صحنه ی تئاتر شروع کرده و نه از پارتی و حاشیه ،مدیون هیچکسی جز خودش نیست."

پریوش نظریه

بهناز جعفری در نشست خبری زیر پای مادر

پریوش نظریه بازیگر نقش رخساره در سریال زیر پای مادر است که در فیلم مدینه هم به عنوان یکی از شخصیت های اصلی داستان ظاهر شد و توانست نقشش را به خوبی ایفا کند. پریوش نظریه در این سریال نقش زنی به نام مدینه را بازی میکند که بعد از درگذشت همسرش جهان، تصمیم دارد به همراه پسر خوانده اش، کارخانه جهان را به بهترین شکل ممکن اداره کند، اما همسر اول جهان مانعی جدی در راه اوست. این بانوی هنرمند در سال 1374 با فیلم پدر ساخته مجید مجیدی به عنوان یک چهره شاخص در بازیگری سینما خوش درخشید.

پریوش نظریه

پریوش نظریه در سریال زیر پای مادر

 

واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

4.245
این مطلب مفید بود ؟387
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی