سرطان
سرطان با میوه از بین می رود! تعجب نکنید که بیماری سخت سرطان نتواند در مقابل اثر فوق العاده ی میوه ای کوچک مقاومت کند. دانشمندان کشف کرده اند که مهاجم ترین نوع سلولهای سرطان با مصرف برخی میوه ها از بین می روند.

این دومیوه قاتل سرطان هستند!!!

 

سرطان در انواع مهاجم و غیره در بدن به تولید سلول می پردازند. سلول هایی که راههای درمان سختی همچون شیمی درمانی برای از بین بردن انها استفاده می شود ولی مثل همیشه دوای هر دردی در دل طبیعت وجود دارد.

دو میوه ای که قادر به از بین بردن مهاجم ترین نوع سرطان هستند توسط دانشمندان شناخته شدند. گیلاس و آلبالو قادر به انهدام مهاجم ترین نوع سلولهای سرطان هستند.

 گیلاس و آلبالو

گیلاس و آلبالو وتاثیر بینظیر آن ها در ازبین بردن سرطان

 
 
این دو میوه خطرناک ترین سلول های سرطانی را ازبین می برند ولی جالب است بدانید کوچکترین آسیبی به سلولهای سالم مجاور وارد نمی کنند. طبق گزارش محققان دو پلی فنول ( مواد شیمیایی گیاهی ) منجر به مرگ سلول های سرطانی می شوند. فنول ها ترکیبات طبیعی هستند که به طور خاص در میوه ها یافت می شوند.
 
 
آنتی اکسیدان های موجود در گیلاس و آلبالو برای درمان سرطان ها بسیار مفید هستند و استفاده از این منابع طبیعی درمانی بسیار توصیه می شود. مزیت این روش نسبت به شیمی درمانی ( درمان دوایی ) در این است که استفاده از این دو ماده غذایی بر خلاف شیمی درمانی هیچ آسیبی به سلول های سالم وارد نمی کند.
 

گیلاس و دوستش سرطان را از بین می برند

4.935
این مطلب مفید بود ؟341
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از جام نیوز /ن
برچسب : گیلاس
وبگردی