رفتار جنجالی عروس و داماد
برگزاری مراسم های عجیب و غریب در غرب به یکی از رسومات تبدیل شده و عرو و دامادها با برگزاری مراسم های عجی و گاه ترسناک سعی می کنند تا خاطره این روز را در اذهان اطرافیان ثبت کنند.اما عروس جنجالی که در ادامه مشاهده می کنید به یک مادر بی رحم در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

 اقدام عجیب عروس جنجالی یک زن سیاه پوست امریکایی به خاطر حرکت عجیب و خطرناکش در روز عروسی باعث انتقاد کاربران فیس بوک شد. او در صفحه اش در فیس بوک عکس هایی از مراسم ازدواجش را به نمایش گذاشت که در آن نشان داده شده است دختر نوزادش را روی دنباله لباس عروس روی زمین میکشد.

 
عروس جنجالی
 
او تمام مسیر تا جلوی محراب کلیسا را به همین صورت طی کرده است. این مسئله باعث شد بسیاری از کاربران ابراز کنند که وی مادری بی مسئولیت است که نگران سلامتی فرزندش نیست.برخی از کاربران نیز او را به سرویس های حمایت از کودکان بد سرپرست معرفی کرده اند و کارش را نوعی کودک آزاری بر شمرده اند.
این عروس جوان در جواب این واکنش ها میگوید :ما کاری را که دوست داشتیم انجام دادیم. فرزندم در تمام مدت بیدار بود و من برای راحتی او به آرامی قدم بر میداشتم و مطمئنم که در تمام لحظات مسیح نگه دار او بوده است. من به هیچ وجه از این کار پشیمان نیستم.
 
کودک عروس و داماد جنجالی
 
آقای داماد که راننده جرثقیل است در مورد طراحی لباس عروس گفت :این لباس طوری طراحی شده است که جایگاهی مناسب برای دخترمان در پشت لباس تعبیه شده و بسیار امن می باشد. 

رفتار جنجالی عروس و داماد با نوزاد! + تصاویر

2.4210
این مطلب مفید بود ؟99111
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
وبگردی