رنگ دیوار اتاق
انتخاب رنگ دیوار اتاق همیشه یک دغدغه اساسی است برای اینکه بدانید کدام رنگ برای دیوار اتاق شما مناسب است باید به فاکتورهایی مانند نور، اندازه اتاق و وسایل اتاق توجه کنید.

راهنمای انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب

رنگ دیوار اتاق خواب باید اصولی و با رعایت نکات دکوراسیونی انتخاب شود زیرا رنگ دیوارهای اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه و کیفیت خواب شما دارد، هر رنگی برای دیوار اتاق خواب انتخاب میکنید باید رنگ سایر وسایل اتاق نیز با آن هماهنگ باشد.

انتخاب رنگ قهوه ای برای دیوار های اتاق خواب باعث میشود اتاق خواب حال و هوای طبیعت به خود بگیرد و از آنجایی که رنگ قهوه ای جزو رنگ های گرم است خاصیت گرمابخشی به اتاق خواب را نیز دارد، میتوانید وسایل اتاق خواب را نیز کرم و قهوه ای انتخاب کنید تا اتاق خواب گرم و دوست داشتنی داشته باشید.

رنگ دیوار اتاق خواب

دیوار قهوه ای رنگ اتاق خواب

آبی جزو یکی از رنگ های مناسب برای دیوارهای اتاق خواب است، رنگ ابی کمرنگ باعث تمرکز و آرامش میشود و آبی پر رنگ اعتماد به نفس تان را افزایش میدهد پس اگر به رنگ آبی علاقه دارید حتما از آن برای دیوارهای اتاق خواب استفاده کنید.

دیوار آبی اتاق

رنگ آبی برای دیوار اتاق خواب

رنگ سبز جزو رنگ های زنده است که خاصیت آرامش بخشی دارد و اعصاب تان را آرام میکند همچنین این رنگ میتواند باعث افزایش احساس امیدواری شود البته ناگفته نماند که این ویژگی ها مخصوص سبز روشن است و سبز تیره کاملا برعکس عمل میکند باعث افسردگی میشود.

دیوار سبز اتاق خواب

رنگ سبز برای دیوارهای اتاق خواب 

قرمز یکی از رنگ های انرژی بخش و هیجان انگیز است که اگر میخواهید از حالت کسل کنندگی اتاق خواب خلاص شوید و پرهیجان باید باید دیوار های اتاق را به رنگ قرمز درآورید. در استفاده از رنگ قرمز زیاده روی نکنید زیرا میتواند شما را عصبی و پرخاشگر کند.

رنگ اتاق خواب

رنگ قرمز برای دیوار اتاق خواب

صورتی یک رنگ عاشقانه و دوست داشتنی است که میتواند اتاق خوابی شاد و رمانتیک برایتان به ارمغان بیاورد، این رنگ با افسردگی مبارزه میکند پس اگر فرد گوشه گیری هستید این رنگ برای دیوار اتاق شما مناسب است.

رنگ اتاق خواب

رنگ قرمز برای دیوار اتاق خواب

 

دیوار اتاق خواب را چه رنگی کنیم بهتر است؟

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی