رنگ های گرم
استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون منزل یکی از راه هایی است که از طریق آن میتوانید گرمابخشی فضا را بیشتر کنید.

رنگ های گرم در دکوراسیون زمستانی منزل

اگر دوست دارید برای فصل زمستان تغییر دکواسیون بدهید طوری که باعث گرمابخشی به فضا شود بهترین کار این است که رنگ های گرم را وارد دکوراسیون منزل تان کنید. رنگ های گرم عبارتند از:قهوه ای، نارنجی، قرمز، خردلی و ... که به طور معجزه آسا اثر گرمابخشی به منزل را دارند پس برای دکوراسیون زمستانی بهترین گزینه هستند.

دلیل گرمابخش بودن این رنگ ها این است که فشار خون و دمای بدن را بالا میبرد به همین دلیل احساس گرما خواهید کرد مخصوص اگر پررنگ باشند.

رنگ های گرم

معجزه رنگ های گرم در دکوراسیون منزل

فصل زمستان که از راه میرسد بهتر است تغییراتی در دکوراسیون منزل تان ایجاد کنید تا فضای خانه گرم و دلنشین شود، رنگ های گرم نماد آتش و حرارت هستند و با رنگ های خنثی به خوبی ست میشوند.

از رنگ های گرم هم میتوانید در دکوراسیون مدرن استفاده کنید و هم در دکوراسیون کلاسیک، این رنگ ها برای قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه مناسب اند.

رنگ های گرم در دکوراسیون

دکوراسیون زمستانی منزل به سبک کلاسیک

برای ایجاد تعادل در رنگ دکوراسیون منزل میتوانید از ترکیب رنگ های گرم و سرد استفاده کنید یعنی هم از رنگ های گرم در دکوراسیون تان استفاده کنید و هم رنگ های سرد مثلا مبلمان از رنگ های گرم و کوسن های آن از رنگ های سرد باشد یا برعکس.

رنگ دکوراسیون

ترکیب رنگ های گرم و سرد در دکوراسیون

دکوراسیون زمستانی

تغییر دکوراسیون منزل با رنگ های گرم

دکوراسیون کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک و زمستانی منزل 

رنگ های گرم

ترکیب رنگ های گرم در دکوراسیون

 

استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون زمستانی + تصاویر

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی