برند گیاهی شون، کمپین «هوای پاک» را به مناسبت روز هوای پاک برگزار نموده و به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان آن اهدا خواهد کرد.

29 دی ماه هر سال در تقویم ملی کشور مصادف با روز هوای پاک است. به همین مناسبت "شون"از دوستداران طبیعت دعوت نموده تا ویدیوهایی با محوریت طبیعت،حفظ هوای پاک و جلوگیری از آلودگی هوا ارسال نمایند.

 

 
موضوع این ویدیوها باید اقداماتی باشد که افراد برای جلوگیری از آلودگی هوا انجام می دهند و مدت زمان هر یک از آنها نیز حداکثر 15 ثانیه تعیین شده است.
در حالی که همه افراد خواهان تنفس در هوایی پاک هستند اما بسیاری از آنها توجهی به نقش خود در جلوگیری از آلودگی هوا و حفظ پاکی آن ندارند. آلودگی هوا سلامتی و جان همه افراد ساکن در یک شهر را تهدید می کند و هر کس در حد توان خود مسئول جلوگیری از این آلودگی ها و حفظ پاکی هوا می باشد. برند گیاهی شون قصد دارد با برگزاری کمپین «هوای پاک» توجه مردم را به لزوم مشارکت در این موضوع جلب کند و مسئولیت خود را در حفظ طبیعت و هوای پاک به انجام رساند.
 
 
 
 
علاقه مندان می توانند ویدیوهای خود را در وب سایت آپلود نمایند و یا به دایرکت اینستاگرام، آیدی تلگرام و یا ایمیل شون ارسال نمایند.
روز 29 دی ماه، همزمان با روز هوای پاک از میان آثار ارسالی قرعه کشی انجام خواهد شدو به برندگان این کمپین جوایزی اهدا خواهد گردید.

کمپین برند گیاهی شون به مناسبت روز هوای پاک

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی