سال تحصیلی جدید

آمادگی پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1399کد مطلب : 44136زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس راهور فاتب گفت: با تمام توان و با استفاده از تجربیات ارزشمند سالهای گذشته آمادگی لازم را جهت شروع آغاز سال تحصیلی جدید دارد.

مهر:سردار محمد حسین حمیدی اظهار کرد:پلیس راهور فاتب با تمام توان و با استفاده از تجربیات ارزشمند سالهای گذشته و با بهره گیری از ظرفیت نیروهای ستادی و صف خود آمادگی لازم را جهت شروع آغاز سال تحصیلی جدید دارد.

وی افزود:در همین راستا و قبل از اینکه مدارس کار خود را شروع نمایند پلیس راهور فاتب پیش بینی های لازم را در این خصوص انجام داده و در وهله اول با برگزاری کلاسهای مجازی برای توجیه و آموزش رانندگان سرویس مدارس، این رانندگان را آماده شروع به کار در این ایام کرده و در مرحله دوم با رعایت پروتکل های بهداشتی با برگزاری کلاسهای آموزشی پیمانکاران سرویس مدارس، اقدامات خود را به صورت همه جانبه در بحث بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و در جهت تردد هر چه ایمن تر دانش آموزان انجام داده است.

سردار حمیدی ادامه داد:در این دوره از کلاس ها که به صورت کارگاهی برگزار شد، کارشناسان و مدرسان و مربیان پلیس راهور فاتب با بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به هر یک از پیمانکاران سرویس مدارس آنها را مجاب کردند که آموزش های لازمی را که در این کلاس ها فرا گرفته اند به رانندگان سرویس مدارس منتقل کرده و حتماً آنها را آموزش دهند.

رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس از روز شنبه آغاز می گردد گفت:کارکنان پلیس راهور فاتب چه در شرایط برگزاری کلاس ها به صورت مجازی و چه حضوری آمادگی صد درصدی خود را جهت روان سازی ترافیک در معابر شهری اعلام می دارند و همانند اول مهر ماه هر سال در تمامی نقاط حضور مستمر وموثر خواهند داشت.

وی به تمامی دانش آموزان میهن اسلامی مخصوصاً به همیاران پلیس و کلاس اولی ها، بازگشایی مدارس را تبریک گفت و از آنها خواست به توصیه های مربی و مدیر و معلم خود گوش دهند و حتماً از ماسک استفاده نمایند.

انتهای پیام/م 

آمادگی پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی