سامیه لک

تصمیم سامیه لک بازیگر سریال آنام برای ماندن در ایران

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397کد مطلب : 67079زمان مطالعه : 2 دقیقه
سامیه لک بازیگر سریال آنام در یک گفتگو درباره علت دوری از دنیای بازیگری گفت و از تصمیمش برای ادامه زندگی در ایران صحبت کرد.

دلیل دوری سامیه لک از دنیای بازیگری چه بود

سامیه لک بازیگری که این شبها با سریال آنام مهمان خانه های مردم است در یک گفتگو به شایعات مهاجرتش از ایران خاتمه داد و درباره ادامه زندگی در کشورش صحبت کرد و علت دوری از بازیگری را فاش کرد.

در ادامه این گفتگوی جذاب با سامیه لک را از دست ندهید.

گفتگویی متفاوت با سامیه لک بازیگر سریال آنام

سامیه لک بازیگر سینما و تلویزیون درباره دوری خود از عرصه بازیگری گفت:من به دلیل مَشغله کاری چند سالی در ایران نبودم و پس از اتمام کار به ایران بازگشته ام که این موضوع دلیل غیبت و دوری ام از بازیگری بوده است.

وی درباره حضور مجددش در بازیگری افزود:خوشحالم که با سریال آنام مجددا به بازیگری، تلویزیون و میان مردم بازگشته ام و این موضوع برایم بسیار اهمیت دارد.
سامیه لک

سامیه لک در سریال آنام

بازیگر "مرگ تدریجی یک رویا" درباره بازی در سریال "آنام" اظهار کرد:بازی در سریال جواد افشار یک تجربه بسیار خوب در کنار همه عوامل بود و امیدوارم همکاری دوباره با این عوامل در اثری جدید میسر شود. آنام با حضور همه عوامل در نهایت به پایان رسید و اثری که مخاطب دوست داشته باشد و با آن ارتباط برقرار کند با حضور همه اعضای گروه رقم خورد.
سامیه لک

سامیه لک بازیگر سینما و تلویزیون

لک به فعالیت های دیگرش و این که پیشنهادی از سینما و تلویزیون برای بازی دارد یا خیر پرداخت و افزود:چند پیشنهاد دارم که در حال بررسی آن ها هستم تا یکی از آنها را برای بازی انتخاب کنم. من بچه تلویزیون هستم، دوستش دارم و هوای این رسانه را دارم. این به این معنی نیست که سینما را دوست نداشته باشم، به شخصه سینما را در کنار تلویزیون دوست دارم و تمایلم این است که در سینما نیز بازی کنم اما در حال حاضر به بررسی آثار پیشنهادی می پردازم تا ببینم چه پیش خواهد آمد.
وی در خصوص اینکه قصد دارد برای همیشه در ایران بماند یا باز هم برای انجام کار به خارج از کشور می رود خاطرنشان کرد:من آمده ام که برای همیشه در ایران بمانم و به فعالیت هنری ادامه دهم.
سامیه لک

سامیه لک بازیگر سریال مرگ تدریجی یک رویا

در برهه ای از زمان که شایعه شده بود که سامیه لک برای همکاری با شبکه جم از ایران رفته است این هنرمند کشورمان با انتشار خبری در اینستاگرامش این موضوع را تکذیب کرد و از علاقه اش به زندگی در ایران نوشت و بازی در سریال آنام و حضور در ایران این موضوع را تصدیق کرد.

تصمیم سامیه لک بازیگر سریال آنام برای ماندن در ایران

3.437
این مطلب مفید بود ؟2512
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی