طارمی

طارمی گل زد، پورتو 9نفره شد و باخت!

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1401کد مطلب : 71837زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیم فوتبال پورتو در دیداری خانگی از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر پرتغال، پذیرای تیم ژیل ویسنته بود با نتیجه 2 بر یک به میهمانش واگذار کرد.

تابناک ورزشی:تیم فوتبال پورتو بامداد امروز (دوشنبه) در دیداری خانگی از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر پرتغال، پذیرای تیم ژیل ویسنته بود و این بازی را با وجود زدن گل نخست با نتیجه 2 بر یک به میهمانش واگذار کرد.

در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در دقیقه 4 خیلی زود پورتو را به گل رساند، اما ژیل ویسنته در دقیقه 26 توسط فران ناوارو گل تساوی را زد. در ادامه با اخراج دفاع راست پورتو، ژوائو ماریو در دقیقه 35 کار میزبان سخت‌تر شد و تیم ژیل ویسنته هم از برتری عددی‌اش برای زدن گل دوم توسط موریو دسوزا در دقیقه 2+45 از روی نقطه پنالتی استفاده کرد.

پورتو در دقیقه 52 هافبکش متئوس اوریبه را هم به دلیل دریافت کارت زرد دوم از دست داد و به این ترتیب با 9 بازیکن بازی را به پایان رساند. شاگردان سرجیو کنسیسائو در نهایت نتوانستند از شکست خانگی فرار کنند و با قبول سومین باخت فصل‌شان 51 امتیازی ماندند یعنی هشت امتیاز کمتر از بنفیکای صدرنشین. پورتو اما رده دوم را هم از دست خواهد داد اگر براگای رده سومی که تنها دو امتیاز کمتر دارد، بامداد فردا در خانه تیم ویتوریا به پیروزی دست پیدا کند.

انتهای پیام/م

طارمی گل زد، پورتو 9نفره شد و باخت!

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مهدی طارمی
وبگردی