فواید عسل و دارچین
استفاده از مخلوط عسل و دارچین فوق العاده است و به درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند، در ادامه از 17 دلیل برای مصرف معجون عسل و دارچین مطلع می شوید.

دلایلی برای استفاده از عسل و دارچین

مصرف مخلوط عسل و دارچین در وعده صبحانه باعث درمان بیماری های قلبی و کاهش کلسترول بد خون می شود و از بروز حمله قلبی جلوگیری می کند. مردم بسیاری از فرهنگ ها استفاده از عسل و دارچین را برای درمان بسیاری از مشکلات بهداشتی مختلف برای قرن ها استفاده کرده اند که مهم ترین آنها را در این بخش از سلامت نمناک به شما خواهیم گفت.

1.عسل و دارچین برای کمک به درمان آرتروز:

روزانه، صبح و شب، یک فنجان آب داغ با دو قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری دارچین بخورید. اگر به طور منظم مصرف شود، آرتروز مزمن نیز می تواند درمان شود.

2. عسل و دارچین برای درمان عفونت مثانه:

دو قاشق سوپ خوری پودر دارچین و یک قاشق چای خوری عسل را در یک لیوان آب ولرم بریزید و آن را بنوشید. میکروب ها را در مثانه از بین می برد.

3. کلسترول:

دو قاشق سوپ خوری عسل و سه قاشق سوپ خوری پودر دارچین مخلوط شده در یک لیوان آب سطح کلسترول را در خون به میزان 10 درصد در عرض دو ساعت کاهش می دهد.

عسل و دارچین برای لاغری

فواید بی نظیر عسل و دارچین 

4.عسل و دارچین برای درمان سرماخوردگی:

یک قاشق سوپ خوری عسل با 1/4 قاشق چای خوری دارچین را به مدت سه روز برای درمان بیشتر سرفه ها، سرما خوردگی ها و تمیز کردن سینوس ها استفاده کنید.

5. عسل و دارچین برای بیماری های قلبی:

مخلوطی ا عسل و پودر دارچین را درست کنید، و برای کاهش کلسترول در شریان ها، صبح ها برای کاهش کلسترول در شریان ها و نجات بیمار از حمله قلبی استفاده کنید.

6.عسل و دارچین برای ناراحتی معده:

درد معده را بهبود می دهد و زخم معده را از ریشه از بین می برد.

 خواص عسل و دارچین

بهبود ناراحتی معده با عسل و دارچین

7. عسل و دارچین برای رفع نفخ و گاز معده:

اگر عسل با پودر دارچین خورده شود، معده از گاز خلاص می شود.

8. تقویت سیستم ایمنی با عسل و دارچین:

استفاده روزانه از عسل و پودر دارچین سیستم ایمنی را تقویت می کند و بدن را از باکتری و ویروس محافظت می کند.

9. عسل و دارچین برای هضم بهتر:

اگر پودر دارچین و دو قاشق سوپ خوری عسل قبل از غذا مصرف شود، اسیدیته را کاهش می دهد و سنگین ترین غذا را هضم می کند.

 فواید عسل و دارچین چیست؟

هضم بهتر با مصرف عسل و دارچین 

10. عسل مناسب برای آنفولانزا:

عسل شامل یک جز طبیعی است که میکروب ها را می کشد و بیمار را از آنفولانزا نجات می دهد.

11.عسل و دارچین مناسب برای طول عمر:

روزانه، چهار قاشق سوپ خوری عسل، یک قاشق پودر دارچین، و سه فنجان آب را باهم مخلوط کرده و بجوشانید و بعد بنوشید تا باعث شود که عمرتان زیاد شود.

12.عسل و دارچین برای از بین رفتن جوش:

سه قاشق سوپ خوری عسل و یک قاشق چای خوری پودر دارچین را روی جوش هایتان بگذارید قبل از خوابیدن، و آن را صبح روز بعد با آب گرم بشورید. به مدت دو هفته برای رفع جوش ها از ریشه این کار را انجام دهید.

 تهیه عسل و دارچین برای درمان جوش

فواید عسل و دارچین برای درمان جوش ها 

13.عسل و دارچین برای کاهش وزن:

روزانه نیم ساعت قبل از صبحانه با شکم خالی، و در شب قبل از خوابیدن، عسل و پودر دارچین را در یک فنجان آب جوش هم بزنید و بنوشید تا از تجمع چربی بدنتان جلوگیری شود.

14.عسل و دارچین برای عفونت های پوستی:

با استفاده از عسل و دارچین در قسمت های آسیب دیده، عفونت قارچی و انواع عفونت های پوستی را درمان کنید.

15. عسل و دارچین مناسب برای خستگی:

محتوای قند موجود در عسل به جای اینکه برای استحکام بدن مضر باشد، مفید هم است. نیم قاشق سوپ خوری عسل که در یک لیوان آب ریختید را با پودر دارچین مخلوط کرده و هر روز بعد از مسواک زدن و در بعد از ظهر بنوشید. این باعث افزایش سرزندگی بدن در عرض یک هفته می شود.

 عسل و دارچین برای رفع خستگی

رفع خستگی با مصرف عسل و دارچین

16. سرطان:

سرطان پیشرفته معده و استخوان با یک قاشق چایخوری عسل و یک قاشق چای خوری پودر دارچین به مدت یک ماه، سه بار در روز درمان می شود.

17.عسل و دارچین برای رفع و جلوگیری از دست دادن شنوایی:

روزانه صبح ها عسل و پودر دارچین با نسبت های مساوی بخورید که به بازیابی شنوایی کمک می کند.این دو عنصر قدرتمند را در طب درمان خانگی خود نگه دارید.

چگونگی دستور تهیه مخلوط عسل و دارچین:

تنها چیزی که شما نیاز دارید دارچین، عسل و آب است!شما به 2 قاشق سوپ خوری عسل و 1 قاشق سوپ خوری دارچین و یک فنجان آب نیاز دارید.خیلی ساده است!همه چیز را مخلوط کنید و بجوشانید تا اینکه نرم شود. بگذارید که خنک شود و یا آن را گرم بخورید.

 

فواید و خواص عالی معجون دارچین و عسل + روش

4.5118
این مطلب مفید بود ؟10711
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : healthunlocked / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب /ن
برچسب : عسل
وبگردی