فضاسازی مدرن
فضاسازی مدرن در بخش های مختلف دکوراسیون داخلی منزل یعنی تغییراتی که به واسطه ی آن می توان فضایی بی روح را به محیطی دوست داشتنی و البته پرکاربردتر تبدیل کرد.

برای فضاسازی مدرن در اتاق خواب از طرح و ایده های نو استفاده کنید

اتاق خواب های کسل کننده که با مشخصات دیوارهای خالی ، تخت کوچک و تقریبا فاقد از هر گونه فضایی برای قرار دادن وسایل اضافی و جانبی نامیده می شود . سوال این است که چگونه می توان در آن مکان نفس کشید ؟خب برایاطلاع بیشتر در این مورد ، مطالب ذیل را بخوانید تا در مورد اینکه چگونه بتوانید فضای بیشتری را ایجاد کنید اطلاعات بیشتری داشته باشید .
با کمی برنامه ریزی می توانید از شرایط بالا که نشانگر داشتن یک فضای کسل کننده بود ، خلاص شوید . در اینمقاله ایده های مناسبی برای داشتن یک اتاق با نشاط و پر انرژی وجود دارد که با اجرا کردن آن حتما شگفت زده خواهید شد و با قرار دادن وسایل جانبی این زیبایی چندید برابر خواهد شد .

5 ایده ی ساده و امروزی برای فضاسازی مدرن 

1- از رنگ های مختلف استفاده کنید .
فضاسازی مدرن

فضاسازی مدرن اتاق خواب جوانان

اتاقی سازمان یافته به وسیله ی تخت و قفسه های زیبا و وسایل جانبی و استفاده از رنگ های مختلف 
شما احتملا نمی توانید که اتاق خود را رنگ کنید و با این حال هم مجبور نیستید که تمام عمر خود را اینگونه سپری کنید . پس رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به دکوراسیون اتاق خود آنرا اضافه کنید و می توانید از وسایلی که در ادامه میگوییم استفاده کنید .
این وسایل عبارتند از :
ملافه
قفسه
جعبه ی ذخیره سازی در زیر تخت
فرش
لوازم جانبی میز
چه چیزی باعث می شود که این اتاق نماینگر جذاب بودنشود و هر کسی را مجذوب خود کند ؟
خب ، اتاقی که در تصویر بالا می بینید متشکل شده از رنگ های مختلف و قفسه و وسایلی که در بالا بیان کردیم می باشد و به همین دلیل است که جذاب می باشد و هر کسی را می تواند مجذوب خود کند . بنابراین با خواندن این مطلب در نمناک فرا می گیرید که که می توانید با ساده ترین کارها و با کم ترین هزینه می توانید آنرا تزیین کنید .
آیا می خواهید کمی بیشتر حریم شخصی خود را حفظ کنید ؟ خب برای این کار می توانید از پرده های مناسب برای حفظ حریم خصوصی خود استفاده کنید تا کسی از خارج خانه نتواند به حریم خصوصی شما ورود کند که برای این کار یا خودتان باید آنرا نصب کنید یا اگر قادر به انجام این کار نبودید می توانید این مسئولیت را به نصاب پرده بسپارید تا با کمترین هزینه این عمل صورت گیرد .
 
2-سازماندهی میز :
فضاسازی مدرن
اتاقی با دیوارهای آکریلیک روشن و بردی برای یاد آوری کار هایی که می خواهید انجام دهید .
فضاسازی مدرن
اتاقی که میز آن با قفسه های زیبا و معین تقسیم بندی شده است و برای هر وسایلی جایگاه مشخصی اختصاص داده شده است .
فضاسازی مدرن
قفسه های این میز باعث ایجاد جای بیشتر در میز شده است و از آنرا ایز میز کوچک به میز بزرگ و جادار تبدیل کرده است .
 
با استفاده از دیوارهای عمودی برای جای دادن وسایل اضافی می توان به عنوان یک گزینه عالی استفاده کرد . به این منظور شما می توانید برای ایجاد جای بیشتر از قفسه های عمودی استفاده کنید .
همچنین اگر می می خواهید که هزینه اییی برای این منظور نکنید می توانید خودتا آنرا طراحی و تزیین کنید که برای این کار نیاز به :
1- کاغذهای تزیینی
2- تخته ی چوبی
3-قلموی رنگ
4-رنگ چوب
5-رنگ مورد علاقه تان
 
3-در اطراف تخت خوابتان قفسه هایی را ایجاد کنید .
فضاسازی مدرن
قرار دادن قفسه در پشت تخت تان می تواند همانند صندوق عقب ماشین عمل کند و فضای بیشتری را در خانه تان ایجاد کنید .
فضاسازی مدرن
قرار دادن قفسه های کوتاه مخصوص کتاب خوانی در کنار تخت که هم می تواند در مطالعه تاثیر داشته باشد و هم می تواند فضای بیشتری را در اتاقتان ایجاد کند .
فضاسازی مدرن
قفسه کوچک فلزی در بالای تخت خواب
 
اگر شما می خواهید فضای بیشتری را در خانه تان ایجاد کنید می توانید با درست کردن قفسه در پشت تخت خوابتان ، فضای بیشتری را ایجاد کنید و اگر این کار را می خواهید انجام دهید توصیه می شود که در حین سفارش آن مطمئن شوید که به اندازه کافی تعداد قفسه هارا سفارش داده اید .
یکی دیگر از ایده های جالب برای ایجاد کتابخانه ایی کوچک این است که می توانید کتابخانه ی فلزی کوچک را سفارش دهید تا بتوانید آنرا بالای تختتان همانند عکس بالا نصب کنید . که با این کار می توانید در تخت خواب خود به وسایلی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید .
 
4- اضافه کردن ایستگاه اسنک و نوشیدنی !
فضاسازی مدرن
استفاده از یک یخچال کوچک و قفسه هایی برای نگه داری لیوان ها
فضاسازی مدرن
فراهم کردن فضای آرام بخش برای میل کردن صبحانه ریا، میان وعده ها و شام
 
برای نگه داری از مواد غذایی در اتاق می توانید از یخچال های کوچک استفاده کنید. اگر شما به قهوه یا نوشیدنی های دیگر علاقه دارید چرا فضایی در اتاق درست نکنید هر زمان که خواستید میل کنید فورا آماده شود و به عبارتی در دم دست شما باشد ؟ برای این کار نیاز به میز کوچک ، قفسه کوچک و تعدادی قهوه و لیوان نیاز دارید تا این خواسته تان ، عملی شود .
 
5-اضافه کردن فضایی در زیر تخت برای ایجاد فضایی بیشتر
فضاسازی مدرن
استفاده از جعبه هایی برای ایجاد فضای بیشتر در زیر تخت خواب
فضاسازی مدرن
استفاده از جعبه های زیر تخت به عنوان یک میز ناهار خوری زیبا
 
سازماندهی اتاق خواب بیشتر جنبه ی این را دارد که فضای اتاق به حداکثر برسد و اغلب باید خلاقیت زیادی را خرج داد . برای این کار می توان از جعبه ها و میز ها و قفسه ها برای ایجاد فضای بیشتری را در اتاق ایجاد کرد که طراحی و جایگذاری آن نیاز به خلاقیت شما دارد و با استفاده از جعبه های زیر تخت خواب می توانید به عنوان صندلی و وسیله ایی برای مخفی کردن وسایلی که برای شما مهم هستند استفاده کنید .
اگر شما محصل هستید یا فرزندتان محصل هست می توانید اتاق خواب را مناسب مطالعه و استراحت استفاده کنید .
 
فراهم کردن تخت خواب راحت
فضاسازی مدرن
این تختخواب زیبا متشکل شده از بالشتک های نرم و پتوهای مناسب و فضایی مناسب برای مطالعه می باشد .
فضاسازی مدرن
قرار دادن عکس ها با الگویی مناسب برای زیبا هر چه بیشتر توسط طناب در بالای تخت که می تواند کار جذابی باشد و باعث یاد آوری خاطراتتان شود
برای داشتن فضایی زیبا که دنج باشد می توانید از تعدادی ملافه استفاده کنید که در راحتی می تواند تاثیر گذار باشد .
پتوی مناسب می تواند شامل خز مصنوعی باشد که احساس راحتی را به شما بدهد و بالشت هایی را قرار دهید که راحتی را احساس کنید و فراموش نکنید که شما می توانید از عکس های خود در بالای تخت خواب خود استفاده کنید تا زیبای چشمگیری را به اتاق بدهد .

فضاسازی مدرن ، اتاق خواب و کارتان را نظم ببخشید +عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی