اینترنت ایرانسل
اگر شما از سیم کارت اپراتور ایرانسل استفاده می کنید، برای فعال سازی “اینترنت ایرانسل” می توانید از روش های ساده و سریع زیر استفاده کنید.

فعال سازی اینترنت ایرانسل نسل های مختلف

از اصلی ترین و مهم ترین فناوری هایی که امروزه در گوشی های هوشمند وجود دارد و تمام دارندگان اسمارت فون ها از این ویژگی و قابلیت در طول روز استفاده می کنند، اینترنت می باشد که میزان آن نسبت به گوشی و موقعیتی که در حال استفاده هستید، متفاوت می باشد و برای آنکه بتوانید از اینترنت با سرعت بالا استفاده کنید نیازمند اسمارت فون بروز به همراه سیم کارت با آخرین نسل اینترنت هستید.

همچنین موقعیت جغرافیایی که شما هم اکنون در آن قرار دارید نیز در میزان دسترسی شما به اینترنت نیز می تواند موثر باشد. برای مثال اینترنت در شهرها و حومه شهرها نسبت به بیابان ها و... بیشتر می باشد و می توانید ترافیک و حجم بالایی را شاهد باشید.

 اینترنت موبایل

فعال سازی  اینترنت پرسرعت 

با این حال اگر شما از سیم کارت اپراتور ایرانسل استفاده می کنید، می توانید با استفاده از روش های زیر اینترنت ایرانسل را با روش هایی آسان و سریع فعال کنید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک خواهیم گفت.


روش های فعال سازی اینترنت ایرانسل

برای فعال سازی اینترنت ایرانسل، می توانید با استفاده از روش های ذیل اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن از دیتای سیم کارت خود استفاده کنید.

1- فعال سازی اینترنت ایرانسل با کد ussd

تنظیمات اینترنت ایرانسل

تنظیمات اینترنت ایرانسل 4g

آسان ترین و سریع ترین روش فعال سازی اینترنت همراه ایرانسل، استفاده از کد USSD می باشد. از این رو برای استفاده از این روش باید از منو کاربری وارد قسمت " Keypad " شوید و کد " ستاره 555 ستاره 4 ستاره 2 " را شماره گیری کنید و سپس می توانید تنظیمات اینترنت را به سادگی تمام، دریافت و استفاده کنید.


 2- تنظیمات دستی اینترنت ایرانسل

یکی دیگر از روش هایی که می توانید به کمک آن اینترنت همراه سیم کارت ایرانسل خود را فعال کنید، استفاده از روش تنظیمات دستی می باشد که در طی چند دقیقه با استفاده از این آموزش می توانید شروع به ثبت تنظیمات دستی کنید.

1- برای انجام این روش ابتدا باید از منو کاربری وارد تنظیمات گوشی شوید و سپس از منو جستجو بالا عبارت " Access Point Names " را جستجو و سپس باز کنید.

تنظیمات اینترنت ایرانسل

 فعال سازی اینترنت سیم کارت ایرانسل جدید

2- سپس از صفحه باز شده، گزینه " ADD " را انتخاب کنید و عبارت " mtnirancell " را وارد کنید و سپس مشخصات جدول زیر را بصورت یک یک وارد و ذخیره کنید. در نهایت اینترنت همرا ایرانسل شما بصورت دستی متصل شده است و می توانید از دیتای سیم کارت ایرانسل خود استفاده کنید.
 

مقدار

نام

Irancell-GPRS

Name

mtnirancell

APN

11.131.26.138

Proxy

8181

Port

 

روش های فعال سازی اینترنت ایرانسل + آموزش ساده

3.52724
این مطلب مفید بود ؟1891833
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی