فیلم 23 روز
‫ فیلم سینمایی 23 روز با بازی محمدرضا فروتن ، هانیه توسلی و شقایق فراهانی برای حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

فیلم 23 روز با بازی محمدرضا فروتن

فیلم سینمایی 23 روز به کارگردانی مهدی گلستانه در مراحل پایانی فیلمبرداری خود قرار دارد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی 23 روز تا 10 روز دیگر به اتمام می رسد این در شرایطی است که فیلمبرداری صحنه هایی که مربوط به غواصی فیلم است در شرایط سخت ادامه دارد.

هانیه توسلی و محمدرضا فروتن

محمدرضا فروتن و هانیه توسلی

 

با فیلمبرداری بخش های مربوط به غواصی این فیلم سینمایی، تا 10 روز آینده فیلمبرداری 23 روز به پایان خواهد رسید.

‫پلان های غواصی فیلم سینمایی 23 روز تازه ترین ساخته مهدی گلستانه با فیلمبرداری در شرایط سخت و با توجه به طوفانی بودن دریا در جنوب کشور صورت گرفته است.

محمدرضا فروتن

همچنین تدوین همزمان فیلم توسط خشایار موحدیان به طور مستمر در حال انجام است تا آخرین ساخته مهدی گلستانه برای حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

‫ فیلم سینمایی «23 روز» برای حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود. محمدرضا فروتن، هانیه توسلی، شقایق فراهانی، محسن کیایی، مریم بوبانی، خاطره اسدی، نیکی مظفری، علیرضا زمانی نسب، سیداحمد محمدی، سارا ربیعی، سجاد شهرابی، یلدا نوریان، مهدی پارسا در «23 روز» به ایفای نقش می پردازند.

محمدرضا فروتن و هانیه توسلی

محمدرضا فروتن و هانیه توسلی در فیلم 23 روز

‫همچنین یونا تدین، نیوشا جهانی، نیوشا گودرزی، حسام رحیمی منش، نرگس و نیلوفر یزدان پرست نیز به عنوان بازیگران خردسال در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

‫در خلاصه داستان این فیلم به قلم احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور آمده است:خسرو که 23 روز را بر پهنه دریا و به دور از خانواده گذرانده؛ با دنیایی از ابهامات فکری که تمام مدت مثل خوره، ذهنش را اشغال کرده، وارد خانه اش در تهران می شود. پس از ورود خسرو به خانه، تمامی ذهنیت هایش عینیت می یابند. او قادر به مقابله با مسائل پیش آمده نیست، اما... .

محمدرضا فروتن و هانیه توسلی در فیلم 23 روز + تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از فارس - / ک
وبگردی