لباس نامزد
اگر طرز لباس پوشیدن نامزدتان را دوست ندارید نباید با او بد رفتاری یا دعوا کنید، شما می توانید با رفتارهای مناسب تیپ بد همسرتان را تغییر دهید.

لباس پوشیدن نامزدم رو دوست ندارم؛ چه کار کنم؟

شاید مدت زمانی است که با فردی نامزد کرده اید و از همه چیز راضی هستید و هیچ گله و شکایتی از رفتار و منش او ندارید اما یک چیز شما را آزار می دهد، آن هم لباس نامزدتان است، البته که شما عاشق او هستید اما هرگز مایل نیستید که او با چنین لباس هایی در جمع ظاهر شود و این شما را می آزارد اما از طرفی هم هرگز دوست ندارید که با او وارد دعوا و جر و بحث شوید. پس در چینن شرایط سختی، باید چگونه رفتار کنیم؟ با راهکارهای مفید این بخش از دنیای مد نمناک به پاسخ سوال مورد نظر خود خواهید رسید.

1. به او بگویید که دقیقا چه لباس هایی را می پسندید

هرگز به او نگویید که از لباس های اش متنفر هستید اما به جای آن به او بگویید که چه لباس هایی دوست دارید و پیشنهادات خود را مطرح کنید و بگویید که با چه لباس هایی زیبا تر می شود . حتما برای او توضیح دهید که این لباس ها چقدر او را جذاب تر از قبل خواهد کرد.

2. از او بخواهید که با یکدیگر به خرید لباس بروید

از او بخواهید که برای خرید لباس شما را با خود همراه کند و البته هرگز خودتان به تنهایی برای او لباس نخرید زیرا ممکن است با مخاالفت و اختلاف سلیقه صد در صدی او روبرو شوید و به جای آن دو نفری به مغازه ها بروید و لباس هایی را که می پسندید به او نشان دهید و از او بخواهید که امتحانشان کند.

لباس برای همسر

3. به سادگی خودتان را از شر لباس هایی که دوست ندارید، خلاص کنید

اصلا نیازی نیست که مستقیما به او بگویید که فلان لباس او را دوست ندارید یا حتی از آن متنفر هستید . کافی است که لباس های قدیمی و کهنه او را دور بیایندازید و با او نیز به گونه ای رفتار کنید که متوجه شود لباس ها نیز تاریخ انقضا دارند و نمی توان بیش از حد آن ها را استفاده کرد مثلا می توانید به او پیشنهاد دهید که به جای لباس های قدیمی از انواع جدید تر استفاده کند و قدیمی ها را دور بیاندازد. 

4. زمانی که لباس زیبایی می پوشد، از او تعریف کنید

هرگز تعریف و تمجید خود را در چنین مواقعی از او دریغ نکنید که این کار همیشه در ذهن او باقی می ماند و باعث می شود که بیش از همیشه ترغیب شود که طبق سلیقه شما لباس بپوشد.

5. برایش لباس را به عنوان هدیه بخرید

یکی دیگر از راهکارهای عالی در این مورد، این است که به سلیقه خودتان برایش لباس بخرید و به عنوان کادو و هدیه به او تقدیم کنید. حتما نیاز نیست که در موقعیتی خاص این کار را انجام دهید و می توانید به او بگویید که از جلوی این مغازه عبور می کردید و ناگهان حس کردید که فلان لباس چقدر می تواند در تن او جذاب شود.

خرید برای همسر

6. ریشه علاقه او را به استایل کنونی اش پیدا کنید

نامزد شما لباس هایی را می پوشد که شما دوست ندارید اما واقعا علت انتخاب این نوع لباس ها چه می تواند باشد؟ آیا این لباس ها برای او راحتی بیشتری را فراهم می کنند؟ یا این که به دلیل مد از آن ها استفاده می کند ؟ اگر می خواهید که کم کم سلیقه شوهر خود را در انتخاب لباس تغییر دهید، باید اول ریشه یابی کنید و به مرور عقاید او را جهت دار کنید. 

7. زمانی که او را به مراسمی دعوت می کنید، لباس پوشیدن مناسب آن جا را برای او توضیح دهید

هنگامی که او را به مراسم خاصی دعوت می کنید ، برایش توضیح دهید که چه لباس هایی در این نوع مراسم شیک تر هستند مثلا اگر مهمانی برای تحویل سال گرفته اید، حتما به او بگویید که افراد بیشتر چه لباس هایی در این مراسم می پوشند و او نیز چه گزینه هایی دارد.

انتخاب لباس با همسر

8. کفش ها را فراموش نکنید

قطعا شما خانم با سلیقه ای هستید اما موضوع اینجاست که نباید بیش از حد به علایق و سلایق خود در زمینه لباس اعتماد کنید زیرا گاهی اوقات ممکن است که خودتان نیز نظرات درستی نداشته باشید . در چنین مواقعی حتما کفش مناسب با لباس را فراموش نکنید و اگر در انتخاب خود شک دارید، می توانید اطلاعات لازم را از افراد متخصص در این زمینه بگیرید.

9. توجه به جزئیات

به جزئیات استایل و تیپ همسر خود توجه کنید مثلا از او درخواست کنید که دستمال گردن یا کراوات را به کت و شلوار خود اضافه کند یا مثلا هنگام پوشیدن تی شرت از دستبند های اسپرت بهره بگیرد.

10. او را مجبور به تغییر لباس های خود نکنید

همیشه به یاد داشته باشید که دفعه اول که او را ملاقات کردید ، چه تیپ و استایلی داشت. زمانی که از شما درخواست می کند که در این مورد به او کمک کنید ، این کمک را از او دریغ نکنید اما در این موارد دقت کنید که هرگز با اجبار با او صحبت نکنید تا منجر به دعوا و جر و بحث نشود.

تیپ بد همسر

11. اندازه بودن لباس نیز مسئله مهمی است

پیش از این هم دنیای مد نمناک اشاره داشت که بسیاری از آقایان فکر می کنند که تنها استفاده از لباس های شیک مهم می باشد اما مسئله اینجاست که لباس باید کاملا روی تن شما بنشیند و حتی تی شرت و شلوار جین هم حتما باید اندازه شما باشد و بیش از حد تنگ یا گشاد نباشد، پس هرگاه که نامزدتان از شما در این مورد سوال کرد، حتما این موضوع را در نظر بگیرید. 

12. شخصیت او را در نظر بگیرید، نه شخصیت خودتان

اگر سعی دارید که تیپ شوهر خود را عوض کنید، حتما مراقب باشید که شخصیت او را هم در نظر داشته باشید و عقاید و تفکرات شخصی خود را وارد کار نکنید. شما تنها باید به او کمک کنید و پیشنهاد دهید.

اگر لباس پوشیدن همسرتون رو دوست ندارید کلیک کنید

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی