گوشی ال جی

تصاویر لو رفته از گوشی ال جی G6 مینی

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48472زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از گذشت چند ماه از عرضه گوشی ال جی G6, حالا تصاویری از نسخه کوچکتر آن تحت عنوان گوشی ال جی G6 مینی منتشر شده است.

مشخصات گوشی ال جی G6 مینی

این رسم در میان تولیدکنندگان گوشی های هوشمند جا افتاده است که پس از عرضه پرچمداران خود، نسخه هایی کوچک تر از آن را تحت عنوان مینی تولید و روانه بازار می کنند.

زمان دقیق عرضه معلوم نیست اما مدل مینی قرار است در بازارهای نوظهور باقیمت پایین عرضه شود و گوشی اصلی نیز در بازارهایی مانند آمریکا به فروش خود ادامه دهد.

امروز تصاویر به بیرون درز کرده که مربوط به گوشی ال جی G6 مینی می شود. به همین دلیل احتمال دارد که ال جی به زودی این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار کند. شایعات به این موضوع اشاره می کنند که این گوشی به احتمال زیاد یک صفحه نمایش 5٫4 اینچی خواهد داشت. باید به این موضوع اشاره کنیم که مدل اصلی به صفحه نمایش 5٫7 اینچی با نسبت تصویر 18:9 داشت.

 
گوشی ال جی

گوشی ال جی G6 مینی


تغییر اندازه صفحه نمایش مدل مینی باعث شده که شایعات به تغییر نسبت تصویر این تلفن همراه هوشمند اشاره کنند. هنوز درباره مشخصات سخت افزاری و قیمت این محصول چیزی مشخص نشده است؛ اما در تصاویر مشخص شده که مدل مینی از دوربین دوتایی برخوردار است و دکمه ای هم روی پنل جلویی آن دیده نمی شود.

شرکت ال جی هنوز چیزی درباره این تلفن همراه هوشمند اعلام نکرده و به همین دلیل باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. در ادامه می توانید تصاویر لو رفته از LG G6 Mini را ببینید:
 
 
گوشی ال جی

عکس گوشی ال جی G6 مینی

 
گوشی ال جی

ویژگی گوشی ال جی G6 مینی

  
گوشی ال جی

گوشی ال جی G6 مینی

تصاویر لو رفته از گوشی ال جی G6 مینی

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
برگرفته از دیجی کالا -/ح
برچسب : گوشی
وبگردی