مهدی طارمی

واکنش خاص مهدی طارمی به آقای گلی در لیگ پرتغال

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1402کد مطلب : 44025زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی طارمی گفت که آن‌ها در این فصل امتیازات زیادی را از دست داده‌اند و همین منجر به قهرمانی بنفیکا شد.

ورزش3:پورتو در هفته پایانی لیگ برتر پرتغال، به لطف درخشش مهدی طارمی توانست با نتیجه سه بر صفر از سد ویتوریا گیمارش عبور کند، اما پیروزی بنفیکا مقابل سانتاکلارا، باعث شد تا جام قهرمانی در لیسبون بماند و عقاب‌ها کاپ را بالای سر بردند.

مهدی طارمی که بر سر کسب عنوان آقای گلی پرتغال رقابت سختی با گونسالو راموس، مهاجم بنفیکا، داشت، توانست کفش طلای لیگ این کشور را به خود اختصاص دهد. با گلی که او امشب وارد دروازه گیمارش کرد، شمار گل‌هایش را به عدد 22 رساند و بالاتر از راموس 19 گله ایستاد.

طارمی در مصاحبه بعد از این دیدار و در واکنش به پیروزی در هفته آخر گفت:از هوادارانی که برای تماشای بازی به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم. ما از ابتدا تمام تلاشمان را کردیم، اما نتوانستیم قهرمان شویم. عملکرد بسیار خوبی داشتیم. بابت اینکه قهرمان نشدیم، عذرخواهی می‌کنیم.

او درباره اطلاع از بازی همزمان نیز گفت:ما از نتیجه بازی بنفیکا و گل‌هایی که به ثمر رسانده است، خبردار بودیم. ما بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشتیم، اما همیشه امکان پذیر نیست. ما تمام تلاش خود را کردیم.

مهاجم ایرانی پورتو درخصوص اینکه او توانست عنوان آقای گلی را کسب کند، واکنش جالبی داشت و گفت:از هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم که برای رسیدن به این عنوان به من کمک کردند، اما آقای گلی برای من مهم نیست، چرا که ما قهرمان نشدیم.

طارمی در پایان و درخصوص از دست رفتن قهرمانی گفت:ما امتیاز‌های زیادی را از دست دادیم. زندگی همین است. بنفیکا قهرمانی خوبی داشت. ما تا پایان تلاش خود را کردیم.

انتهای پیام/م

واکنش خاص مهدی طارمی به آقای گلی در لیگ پرتغال

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مهدی طارمی
وبگردی