میترا رفیع
میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

با میترا رفیع بازیگر سریال از سرنوشت بیشتر آشنا شوید

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمند و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان سریال جدید شبکه دو سیما است که چند شبی است پخش آن در این شبکه آغاز شده است.

سریال از سرنوشت در سه فصل به نگارش درآمد و بازیگران زیادی در این سریال به ایفای نقش پرداختند. میترا رفیع یکی از بازیگران سریال از سرنوشت است که در نقش مه لقا در این سریال به ایفای نقش می پردازد.

میترا رفیع

با پخش چند قسمت ابتدایی سریال از سرنوشت بازی میترا رفیع در نقش مه لقا مورد توجه قرار گرفت و همین اتفاق بهانه ای شد تا نگاهی به کارنامه هنری این بازیگر جوان داشته باشیم.

میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر سینما،تلویزیون و تئاتر کشورمان متولد آذرماه سال 1373 است و بازیگری را از دوران کودکی و زمانی که تنها 6 سال داشت آغاز کرد.

میترا رفیع

این بازیگر کشورمان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در نمایش های زیادی از جمله نمایش نقطه چین های متصل به تو، دوزخ، خانه برنارد آلبا ،اسب های پشت پنجره، کافه پولشری، باغ آلبالو ، لانه خرگوش ، آسمان زرد و ... به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم سینمایی کلمبوس به کارگردانی هاتف علیمردانی و فیلم من میترسم ساخته بهنام بهزادی از جمله فیلم های سینمایی میترا رفیع است.

میترا رفیع

این بازیگر جوان کشورمان در سریال هایی چون از سرنوشت و آخرین پناه مقابل دوربین رفته است.

میترا رفیع و مریم کاظمی

بازی کوتاه میترا رفیع در سریال از سرنوشت در کنار مریم کاظمی مورد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال قرار گرفت. مه لقای سریال از سرنوشت شب گذشته در قسمت چهارم این سریال زمانی که قرار بود بعد از 10 سال با پسرش سهراب دیدار کند به طور ناگهانی و بعد از سکته قلبی که پشت سر گذاشته بود از دنیا رفت.

میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت کیست؟+تصاویر

4.2152
این مطلب مفید بود ؟12725
منبع : صفحه میترا رفیع / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی