هواشناسی

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا

تاریخ انتشار : 12 تیر 1401کد مطلب : 2841زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و دو درجه به مرور و در طول روز به سی و شش درجه می‌رسد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی روز‌های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی همراه با وزش باد خواهد بود.

پیش‌بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 33 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (13 تیرماه) آفتابی با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه (14 تیرماه ماه) نیز آفتابی با حداقل دمای 22 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد و برای روز چهارشنبه (15 تیر ماه) آفتابی با حداقل دمای 23 درجه و با حداکثر دمای 34 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی وزش باد شدید به‌ویژه در نواحی جنوب غربی و ارتفاعات شرقی و در مناطق مستعد با خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

از امروز یکشنبه تا سه شنبه (12 تا 14 تیرماه) کاهش محسوس دما بطور میانگین بین 5 تا 8 درجه سلسیوس در تهران مورد انتظار است. همچنین طی روز‌های یکشنبه تا چهارشنبه (12 تا 15 تیرماه) در ساعات بعد از ظهر و شب در ارتفاعات و دامنه‌ها، گاهی آسمانی نیمه‌ابری و در ارتفاعات بالادست گاهی مه رقیق پیش‌بینی می‌شود و طی یکشنبه تا سه شنبه رخداد رگبار پراکنده باران به‌ویژه در ارتفاعات شمال شرقی دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/م

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی