والیبال

تمجید فدراسیون جهانی از ستاره ژاپنی والیبال جهان

تاریخ انتشار : 18 شهریور 1402کد مطلب : 3022زمان مطالعه : 2 دقیقه
فدراسیون جهانی والیبال به تمجید از ران تاکاهاشی ژاپنی ستاره نوظهور والیبال پرداخت.

ایسنا:فدراسیون جهانی والیبال در خصوص تیم ملی والیبال ژاپن نوشت:طرفداران تیم ژاپن فقط روی یک بازیکن یا یک قدرت خاص تمرکز نمی کنند بلکه آنها به دنبال یک تیم قوی از نظر تهاجمی و دفاعی هستند که به عنوان یک تیم بهترین عملکرد را دارند. ژاپن واقعا با نسل جدید ستارگان خود را بازسازی کرده است. از جمله بازیکنانی که در تکامل تیم ملی والیبال ژاپن نقش دارند می‌توان به ران تاکاهاشی اشاره کرد که مستقیما از دبیرستان به تیم ملی پیوست. این بازیکن 22 ساله یک موفقیت طوفانی را تجربه کرده است. تاکاهاشی هرگز نمی‌توانست این موقعیت را برای خود پیش‌بینی کند.

تاکاهاشی در این باره گفت:فکر نمی‌کنم واقعا مشهور باشم اما اینکه بازیکنی که در سطح بین‌المللی شناخته شده باشد، چیزی است که باید از آن خوشحال باشم. برای اینکه بتوانم با دیگر بازیکنان جهان رقابت کنم، می دانم که هنوز باید مهارت هایم را بهبود ببخشم. خوشحالم که مردم مرا می شناسند و می خواهم از تقویت اعتماد به نفس برای آینده استفاده کنم.

تاکاهاشی به همراه کاپیتان ایشیکاوا و یوجی نیشیدا ستون های حمله تیم ملی ژاپن هستند. تاکاهاشی ادامه داد:فکر می کنم توانایی کسب امتیاز در شرایط بحرانی مهمترین توانایی است. استقبال تماشاگران همیشه نقطه قوت من بوده است.

این بازیکن قبلا به آرزوی کودکی خود رسیده است. او تنها 20 سال داشت که در اولین المپیک خود بازی کرد. تاکاهاشی ادامه داد:وقتی 12 ساله بودم، هدف نهایی من بازی والیبال در المپیک بود. بعد از این که در دبیرستان عنوان قهرمانی را کسب کردم خیلی زود به عضویت تیم ملی درآمدم. مشتاقانه منتظر بازی در تیم ملی والیبال ژاپن بودم و احساس هیجان داشتم. من آن احساسات را هنوز به یاد دارم.

تاکاهاشی و تیم ژاپن از 30 سپتامبر تا 8 اکتبر میزبان گروه B مسابقات انتخابی المپیک والیبال در توکیو هستند و با آمریکا، اسلوونی، صربستان، ترکیه، تونس، مصر و فنلاند روبه‌رو خواهند شد.

این بازیکن درباره مسابقات انتخابی المپیک گفت:تورنمنت انتخابی المپیک واقعا مهم است، اما برای هر تیمی شرکت در آن آسان نخواهد بود. ما باید به هر تیمی نشان دهیم که والیبال ژاپن چه تیم قدرتمندی است. فکر می‌کنم سه بازی پایانی سخت واهند بود. صربستان، اسلوونی و آمریکا سه بازی سخت‌ ژاپن است.

انتهای پیام/م

تمجید فدراسیون جهانی از ستاره ژاپنی والیبال جهان

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : والیبال
وبگردی