پاکسازی پوست بدن
برای داشتن بدنی سالم و پوستی شفاف و زیبا نسخه های گیاهی و خانگی بسیاری وجود دارد ، با ترکیبی هوشمندانه مخصوص صبح می توان پاکسازی پوست صورت و سم زدایی بدن را با یک دمنوش انجام داد.

3 دمنوش و نسخه ای خانگی و گیاهی برای پاکسازی بدن و شفاف سازی پوست

 پاکسازی یکی از بهترین راه های تمیز کردن بدن بطور کامل است . بدن تمام سموم ، آب ، غذاهای غیر بهداشتی ، چربیها را ذخیره می کند از این رو دفع سموم از بدن کار آسانی نیست . یک نوشیدنی روزانه نه تنها درون بدن را پاکسازی بلکه صورت را زیبا می کند بنابراین اگر می خواهید پوستی زیبا و بدنی سالم داشته باشید در این بخش از پوست موی نمناک تعدادی نسخه پاکسازی به شما معرفی می کنیم که در بین آنها می توانید یکی را انتخاب کنید تا با مصرف آن در صبحگاه علاوه بر سم زدایی بدن پوست صورت را شفاف کنید.

پاکسازی پوست بدن

نوشیدنی ناشتا مخصوص سم زدایی و پاکسازی پوست بدن و صورت

نسخه خانگی آیورودا برای پاکسازی پوست صورت و سم زدایی بدن:

مواد موردنیاز :

دانه یا پودر زیره ¼ قاشق چای خوری

دانه گشنیز ¼ قاشق چای خوری

2 فنجان آب 

دانه یا پودر رازیانه ¼ قاشق چای خوری

روش :

داخل ظرفی آب را بریزید بگذارید با حرارت ملایم بجوشد ، وقتی شروع بجوشیدن کرد حرارت را کم کرده و بقیه مواد را اضافه کنید و خوب بهم بزنید .بعد از 5 دقیقه حرارت را خاموش و چای را هم بزنید حالا آماده نوشیدن است.

نکته : این چای می تواند درطول رژیم غذایی مایع مصرف شود.

پاکسازی پوست صورت و سم زدایی بدن با چای دارچین :

مواد مورد نیاز:

1فنجان چای سبز ارگانیک

1 عدد چوب دارچین 

1ق چ عسل خام 

آب لیمو

روش :

آب را بجوشانید و داخل فنجان بریزید و به آن چای سبز و دارچین اضافه و بگذارید 5 تا 10دقیقه بماند بعد به آن عسل ولیمو اضافه کنید . دارچین سیلان ، دارچین واقعی است که مزایای بهداشتی برجسته ای دارد .

چای زرد چوبه برای پاکسازی پوست صورت و سم زدایی بدن:

پاکسازی پوست بدن

دمنوش و چای گیاهی برای پاکسازی پوست بدن و شفاف شدن صورت

مواد مورد نیاز :

1/4ق چ زرد چوبه 

یک پینچ فلفل سیاه 

1/4ق چ پودر زنجبیل 

1ق غ عسل خام 

2فنجان آب 

1/4فنجان شیر نارگیل

روش:

لیوان را تا نیمه با آب جوش پر کنید زرد چوبه ، پودر زنجبیل را بیفزایید بعد 5 تا 10 دقیقه درپوش گذارید مایع را داخل فنجان بریزید و با فلفل ، عسل ، شیر نارگیل ترکیب و بنوشید.

سم زدایی بدن و پاکسازی پوست صورت با دمنوش مخصوص زردچوبه

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی