پیش بینی جام جهانی
با پیش بینی هر نتیجه درست از جام جهانی شانس شما برای دریافت جایزه بسیار بالا خواهد بود.

پیش بینی نتایج مسابقات فوق العاده جذاب جام جهانی 2018

  • نتایج مسابقات جام جهانی 2018 را درست پیش بینی کنید و از سایت ریحون جایزه بگیرید
  • پیش بینی مسابقات جام جهانی 2018 و جوایز نفیس و متنوع ریحون

به صفحه ی ویژه ی جام جهانی ریحون سر بزنید و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه های بسیار جذابی مثل پلی استیشن 4 را خواهید داشت. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، شانس برنده شدن جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را دارید.

درست سه چهار سال پیش بود که برای سفارش غذا از رستوران های اطرافمان، باید از بین کلی کاغذ رنگی و سیاه سفید، منوی رستوران ها را نگاه می کردیم و بعد از کلی بحث که پیتزا بخوریم یا کباب، غذا را انتخاب می کردیم و بعد وارد مرحله اصلی یعنی زنگ زدن و آدرس دادن به رستوران برای دریافت یک وعده غذایی می شدیم. تمام این کارها در کنار این که کلی وقت می گرفت و اصولاً غذای ما با تأخیر ارسال می شد و در نهایت هم غذا  آن چیزی که دوست داشتیم از آب درنمی آمد. اما امروزه یه اتفاق خوب در زندگی هوشمند ما افتاده و آن هم اضافه شدن کلی سامانه هوشمند است که یکی از مهم ترین آن ها، سفارش آنلاین غذا است؛ امروزه به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، می توان از بین منوی عکس دار هزاران رستوران، در کمتر از 2 دقیقه، غذای خود را خیلی سریع و راحت انتخاب کرده و بعد در محلی که دوست دارید تحویل بگیرید.

پیش بینی نتایج جام جهانی

پش بینی کنید؛ برنده شوید؛ با کلی غذای خوشمزه، این یک بازی برد برد است!

جام جهانی، بزرگ ترین رویداد ورزشی در جهان است. این رویداد بزرگ با برنامه های ویژه ی سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون برای کاربران همراه است.

در طول برگزاری مسابقات جام جهانی، به صفحه ی ویژه ی جام جهانی ریحون سر زده و نتیجه هر بازی را پیش بینی کنید؛ با پیش بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه های بسیار جذابی مثل اعتبارهای 120 هزار تومانی ریحون و پلی استیشن 4 را خواهید داشت. همچنین با ثبت هر سفارش از ریحون، 1 امتیاز گرفته و شانس برنده شدن پلی استیشن 4 به همراه بازی FIFA و جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو را  دارید.

گفتنی است در حال حاضر خدمات ریحون با بیش از 3500 رستوران در کلان شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، رشت، اهواز و قزوین فعال است.

منبع :ریحون 

پیش بینی نتایج جام جهانی با ریحون

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی