بنیامین بهادری
امروز 18 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 18 شهریور متولد یا درگذشتند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هجدهمین روز از شهریورماه رسیدیم. امروز 18 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 18 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ کشورمان 18 شهریور 1361 در تهران متولد شد.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده، ترانه سرا، بازیگر و نوازنده کشورمان است که از سنین جوانی وارد این حرفه شد و با آلبوم 85 خواننده را به صورت حرفه ای آغاز کرد و تاکنون 5 آلبوم رسمی از او منتشر شده است.

شراره یوسفی نیا

شراره یوسفی نیا بازیگر و کارگردان کشورمان 18 شهریور 1349 در تهران متولد شد.

شراره یوسفی نیا

شراره یوسفی نیا از دانش آموخته های رشته کارگردانی است و با فیلم راه و بیراه در سال 71 وارد دنیای سینما شد و فیلم اینجا .... آخر دنیا را در سال 82 کارگردانی کرد.

جلال آل احمد

جلال آل احمد نویسنده سرشناس کشورمان 11 آذر سال 1302 در تهران متولد شد و 18 شهریور 1348 در شهر اَسالِم گیلان درگذشت.

جلال آل احمد

جلال آل احمد همسر سیمین دانشور از چهر های شناخته شده ادب فارسی است و دید و بازدید، از رنجی که میبریم، نون و القلم، مدیر مدرسه، سه تار، زن زیادی، پنج داستان و نفرین زمین از جمله آثار این هنرمند هستند.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 18 شهریور

4.340
این مطلب مفید بود ؟346
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی