سمانه پاکدل
امروز 26 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 26 مهرند

روزهای مهر یکی پس از دیگری به سرعت درحال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنیم مهر هم به پایان میرسد و دومین ماه فصل پاییز آغاز میشود. امروز 26 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

عبدالله اسکندری

عبدالله اسکندری گریمور سرشناس کشورمان 26 مهر 1324 در تهران متولد شد.

عبدالله اسکندری

عبدالله اسکندری از معروف ترین چهره ها در زمینه گریم است که چهره پردازی و طراحی چهره پردازی در فیلم های زیادی را برعهده داشته است.

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون 26 مهر 1366 در اصفهان متولد شد.

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل فعالیت هنری خود را از 17 سالگی با تئاتر آغاز کرد و با سریال دلنوازان به شهرت رسید. سریال قبله عالم آخرین فعالیت او در شبکه نمایش خانگی است که در کنار همسرش هادی کاظمی به نقش آفرینی پرداخت.

شاه علی سرخانی

شاه علی سرخانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1349 متولد شد و 26 مهر 1390 در تهران درگذشت.

شاه علی سرخانی

شاه علی سرخانی سالهای زیادی از عمرش را در دنیای هنر صرف کرد و در فیلم هایی چون فصل پنجم، هفت پرده، نغمه، دختر شاه پریون، آلزایمر و رقص روی یخ جلوی دوربین رفت.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 26 مهر+ عکس

3.639
این مطلب مفید بود ؟2811
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
وبگردی