سپند امیرسلیمانی

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 28 آذر هستند؟+عکس

کد مطلب : 32933تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز 28 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

هنرمندان مشهور ایرانی که در 28 آذر متولد شدند

در حالی که تنها سه روز تا پایان فصل پاییز و ماه آذر زمان باقی است آسمان هنوز حال و هوایی پاییز دارد و گویا دل کندن از پاییز برایش دشوار است.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و هشتمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 28 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 28 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

ثریا قاسمی

ثریا قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 28 آذر 1319 در تهران متولد شد.

ثریا قاسمی

ثریا قاسمی دختر حمیده خیرآبادی بازیگر فقید کشورمان است که از سال 40 کار در رادیو را آغاز کرد و در سال 49 در فیلم ناصر تقوایی جلوی دوربین رفت. این بانوی هنرمند در فیلم و سریال های زیادی در نقش مادری مهربان درخشید.

سحر زکریا

سحر زکریا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 28 آذر 1352 در اراک متولد شد.

تولد سحر زکریا

سحر زکریا با بازی در سریال در پناه تو وارد دنیای بازیگری شد و با بازی در سریال های مهران مدیری ماننده پاورچین، مرد دو هزارچهره، قهوه تلخ، درحاشیه و شوخی کردم به شهرت بیشتری رسید.

سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی بازیگر کشورمان 28 آذر 1356 در تهران متولد شد.

سپند امیرسلیمانی

سپند در خانواده ای هنرمند متولد شد و پدرش سعید امیرسلیمانی و خواهرش کمند هردو از بازیگران کشورمان هستند. من یک مستاجرم اولین حضور تلویزیونی سپند امیرسلیمانی بود که بعداز آن راه را برای حضور او در فیلم و سریال های بعدی هموار کرد.

عماد طالب زاده

عماد طالب زاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان متولد 28 آذر 1360 در تهران است.

عماد طالب زاده

عماد طالب زاده در خانواده ای هنری رشد کرد و اولین بار در یک کار مشترک با سیروان خسروی روی صحنه رفت. این خواننده موسیقی پاپ، در سال 87 اولین آهنگش را منتشر کرد که مورد استقبال هنر دوستان قرار گرفت.

کدام چهره های مشهور ایرانی متولد 28 آذر هستند؟+عکس

3.922
این مطلب مفید بود ؟175
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ستایش1400-09-15
من با اینا تو یه روز دنیا اومدمممم
10
وبگردی