کلش آف کلنز ورژن جدید
بازی استراتژیک کلش آف کلنز، یکی از بازی های محبوب جهانی است که خیلی ساده می توانید آخرین نسخه بازی کلش آف کلنز را بر روی گوشی هوشمند خود دانلود و نصب کنید.

معرفی بازی کلش آف کلنز

کلش آف کلنز (Clash of Clans) نام یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین بازی های استراتژیک جهانی می باشد که این بازی آنلاین پس از مدتی کوتاه از اولین نسخه انتشار شده اش، توانست مورد استقبال گیمرها و حتی کاربران ساده گوشی های هوشمند قرار گیرد. از این رو این یک بازی جهانی و سرگرم کننده می باشد که این روزها چندین میلیون کاربر از سرتاسر جهان دارد. بازی کلش آف کلنز همانند سایر بازی هایی که این روزها محبوبیت پیدا کرده اند، چالش هایی را سپری کرده است و آخرین نسخه ای که به بازار منتشر کرده است، شامل ابزارها و قابلیت هایی می باشد که در نسخه های ابتدایی هم حتی تصور آنها محال بود.

clash of clans

اگر بخواهیم ماجرای کلی از بازی کلش آف کلنز را بگوییم، این است که شما با استفاده از حساب کاربری که در این بازی می سازید، یک دهکده بسیار کوچک و بدون تجهیزات به شما تعلق می گیرد. به مرور زمان شما می توانید با استفاده از قابلیت هایی که در اختیار شما هستند، نیروهای جدید را برای خودتان بسازید و به سایر دهکده ها حمله کنید و دارایی آنها را غارت کنید. از این رو به مرور دهکده شما به همراه لول شما در بازی کلش آف کلنز ارتقاع پیدا می کند و در کل، یک بازی استراتژیک می باشد که بدون تفکر صحیح ممکن است به هیچ میزان پیشرفت نکنید.

کلش آف کلنز

تاریخچه بازی کلش آف کلنز

بازی استراتژیک کلش آف کلنز، توسط مجموعه بزرگ و جهانی Supercell که در زمینه طراحی بازی های موبایلی فعالیت می کند، طراحی شده است. با این وجود این بازی برای اولین بار در سال 2012 میلادی برای سیستم عامل IOS در فروشگاه اپ استور اپل منتشر شد و سپس به دلیل دانلود بالا و درخواست آن، در سال 2013 نیز برای سیستم عامل اندروید در فروشگاه گوگل پلی منتشر شد تا کاربران سیستم عامل اندروید نیز بتوانند این بازی مهیج و استراتژیک را نیز نصب کنند. آخرین آماری که از میزان نصب این بازی در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است، نزدیک به 58 میلیون بار این بازی در گوشی های اندرویدی نصب شده است.

دانلود کلش آف کلنز

دانلود آخرین ورژن بازی کلش آف کلنز

اگر با توجه به توضیحاتی که گفته شد تصمیم گرفته اید تا بازی کلش آف کلنز را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنید، می توانید بسیار ساده این بازی را از فروشگاه های معتبر جهان شامل گوگل پلی و اپ استور دانلود و نصب کنید. به همین دلیل در قسمت ذیل ما تصمیم گرفته ایم تا لینک دانلود این بازی را از فروشگاه های مذکور را درج کنیم. توجه داشته باشید که هر زمان شما بر روی لینک های زیر کلیک کنید، آخرین نسخه بازی کلش آف کلنز را برای گوشی هوشمند خود دانلود خواهید کرد؛

دانلود بازی کلش آف کلنز ورژن جدید (Clash of Clans)

4.38257
این مطلب مفید بود ؟71341123
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی