کیسه شاباش
کیسه شاباش به مدل کیف های کوچک و کار شده ای گفته میشود که خانم ها شاباش عروس و داماد را داخل آن قرار میدهند تا در زمان مناسب شاباش را به آنها بدهند.

شیکترین مدل های کیسه شاباش

بیشتر خانم ها هنگام شاباش دادن به عروس و داماد پول را در دست میگیرند تا در زمان مناسب به عروس و داماد بدهند اما بهتر است از کیسه های شاباش استفاده کنید و پول را داخل آن قرار دهید, با در دست داشتن کیسه شاباش که هم کوچک و هم مجلسی است جلو بروید و در زمان مناسب شاباش تان را به عروس و داماد بدهید ایجوری خیلی شیک تر است .

مدل کیسه شاباش

مدل کیسه شاباش بشکل گل

مجموعه ای از مدل کیسه های شاباش در انواع کار شده با تور و نگین و گل مخصوص خانم های خوش سلیقه و باکلاس را در این بخش جمع آوری کرده ایم که باعث میشوند استایل مجلسی تان در مراسم عروسی تکمیل تر شود.

کیسه های شاباش همانطور که از اسم شان مشخص است فقط مخصوص شاباش هستند زیرا کوچک هستند و جای بسیار کمی دارند, میتوانید رنگ آن را با رنگ لباس تان ست کنید تا جذاب تر شوید.

مدل کیف مجلسی

مدل کیسه مجلسی کوچک

کیسه های شاباش تقریبا اندازه کیف پول هستند شاید کمی بزرگتر و با این تفاوت که کیسه های شاباش کار شده و مجلسی هستند. نمونه هایی از این مدل کیسه های مجلسی را مشاهده کنید و ایده بگیرید.

کیسه پول مجلسی

کیسه پول مجلسی نگین دار

کیف شاباش

کیسه شاباش شیک و مجلسی

کیسه شاباش مجلسی زنانه

کیسه مجلسی زنانه 2018

کیسه شاباش کار شده

کیسه شاباش کار شده مخصوص عروس و داماد

کیسه پول

مدل کیسه رنگی پول شیک و مجلسی

مدل کیف

مدل کیسه شاباش مجلسی کار شده 

کیسه شاباش خاص

کیسه مخصوص شاباش عروسی خاص

 

کیسه شاباش کار شده برای عروسی + تصاویر

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل کیف
وبگردی