گوشی نوکیا

تصاویر جدید از گوشی نوکیا 6 منتشر شد

تاریخ انتشار : 20 دی 1395کد مطلب : 42389زمان مطالعه : 2 دقیقه
گوشی نوکیا 6 یک گوشی با بدنه فلزی و قیمت زیر 250 دلار است که می توان آن را در رده میانی رو بالا نیز قرار داد.

گوشی نوکیا 6 با بدنه فلزی

نوکیا بار دیگر به بازی تلفن های همراه بازگشت و حتی اگر این گوشی میان رده دقیقا آن چیزی نباشد که ما همگی انتظارش را داشتیم، اما آن می تواند چشم انداز کوچکی از آینده ی فعالیتی باشد که برند نوکیا طی 10 سال آینده تحت لیسانس کشور HDM انجام خواهد داد.

گوشی موبایل نوکیا 6 (Nokia 6) یک گوشی با بدنه فلزی و قیمت زیر 250 دلار است که می توان آن را در رده میانی رو بالا نیز قرار داد. این میتواند نشانه خوبی از آن چیزی باشد که در کنگره جهانی موبایل امسال مشاهده خواهیم کرد.
در حالی که ساعات اولیه امروز صبح گوشی اندرویدی نوکیا خیلی غیر منتظره در کشور چین معرفی شد و تا به حال تصاویر زیادی از آن منتشر نشده است، یکی از کاربران شبکه اجتماعی ویبو تصاویری را از آن را به انتشار رسانده است و ما نیز در این مطلب قصد داریم به آن ها بپردازیم. این تصاویر، تمامی زوایای گوشی موبایل نوکیا 6 را به نمایش می گذارند و حتی در تصاویری شماره مدل TA-1000 و پچ امنیتی اندروید ماه دسامبر سال 2016 مربوط به این گوشی نیز به چشم می خورد.


گوشی نوکیا

پرچم دار جدید نوکیا
گوشی نوکیا

پرچم دار جدید نوکیا

گوشی نوکیا

پرچم دار جدید نوکیا

 

در حالی که گوگل نسخه 7٫1٫1 اندروید نوقا را نیز منتشر کرده، اما این گوشی از نسخه 7٫0 این سیستم عامل بهره می برد. هرچند از نظر ظاهری این نسخه از اندروید تفاوت های عمده ای نداشته و اگر می خواهید بیشتر از تغییرات اندرویدی لذت ببرید باید یک گوشی با برند پیکسل خریداری کنید. یکی از تصاویری که امشب در ارتباط با جعبه گوشی موبایل نوکیا 6 (Nokia 6) به بیرون درز کرده ، اندازه آن را لو داده است؛ ولی با توجه به این که لوازم جانبی نیز در داخل جعبه قرار خواهد داشت این سخت است که در ارتباط با اندازه قطعی آن بخواهیم حدس بزنیم.
گفتنیست، بدون اینکه گوشی اندرویدی نوکیا را در دست بگیریم نمی توانیم در مورد راحتی کار با آن و بدنه ی مجهز به آلیاژ آلومینیوم 6000 آن قضاوت کنیم. اما نیم نگاهی به این تصاویر نمی تواند خالی از لطف باشد.

تصاویر جدید از گوشی نوکیا 6 منتشر شد

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برگرفته از خبرگزاری آریا/ی
برچسب : گوشی
وبگردی