نمناک ورزش و تناسب اندامتناسب اندام چربی های شکم را با حرکت 2-4 دقیقه نابود کنید + برنامه
چربی شکم ، سوزاندن سریع چربی شکم
با یک برنامه سبک بدون رفتن به باشگاه و یا استفاده از برنامه ی سخت حرکتی چربی شکم و سایر نقاط بدن را آب کنید. این روش برنامه ای برای لاغری در 1 ماه دارد.

ورزشی ساده برای آب کردن چربی های شکم

امروزه جا دادن ورزش در زندگی روزمره مان به خصوص برای آب کردن چربی شکم و پهلو سخت به نظر می رسد ولی اگر به وسیله ورزش بدنی سالم داشته باشیم، می توانیم تعداد زیادی بیماری همچون بیماری های قلبی و... جلوگیری کنیم.

تعداد زیادی از آقایان و خانمها به این نتیجه رسیدند که شکم چاق برایشان بسیار دردسرساز می باشد و برای رفع این مشکل به دنبال ورزشی ساده گشتند که هم تاثیر داشته باشد و هم زمان زیادی از برنامه روزمره شان را نگیرد. اگر با انجام این ورزش که بین 2 الی 4 دقیقه در روز طول میکشد میتوانید چربی هایتان را آب کنید و دیگر نیازی به ورزش های سخت و وقت گیر را ندارید.

ممکن است که شما از تأثیر و وقت کم این ورزش بسیار تعجب کرده باشید ولی این ورزش در women daily magazine ذکر شده است و می توانید در عرض 30 روز چربی هایتان را آب کنید.

این ورزش را در طی بازه زمانی 2 الی 4 دقیقه در روز برای آب کردن چربی شکم خود انجام دهید. این ورزش باعث استحکام بخشیدن و تغییرات پایداری در بدن شما می شود، علاوه بر این، شما احساس چربی سوزی در دیگر اعضای بدن خود مانند:پاها و بازوان خود خواهید شد. این چالش را در طی یک ماه انجام دهید.

چالش:گرچه این چالش یک ماه به طول می انجامد، اما شما باید این ورزش را در برنامه روزانه خود جای دهید و آن را ادامه دهید تا این چالش به پایان برسد.

این ورزش سلامتی را به بدن شما برمی گرداند به شرط اینکه شما این ورزش را در طی یک ماه گفته شده انجام دهید .

آب کردن چربی شکم

بهترین ورزش برای آب کردن چربی شکم و لاغری بدن

اکنون برنامه را برای این چالش معرفی می کنیم:

روز اول :      20 ثانیه

روز دوم:       20 ثانیه

روز سوم:     30 ثانیه

روز چهارم:   30 ثانیه

روز پنجم:     40 ثانیه

روز ششم:  استراحت

روز هفتم:   45 ثانیه

روز هشتم: 45 ثانیه

روز نهم:     60 ثانیه

روز دهم:   60 ثانیه  

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد ، حرکت ورزش آب کردن چربی ها با عنوان 2-4 دقیقه ای است و زمان بندی هایی که در ستون بالا از روز اول تا روز دهم ارائه شده است باید به این صورت انجام شود:

در کل شما روزی 2 الی 4 دقیقه این جرکت را انجام می دهید ولی مدت زمان مکث و یا قرار گرفتن بدنتان در حالتی که در تصویر مشاهده می کنید متفاوت است . یعنی شما روز اول هر 20 ثانیه یکبار به بدن استراحت می دهید و بعد از چند ثانیه دوباره در همین حالت قرار میگیرید. این کار را تا زمانی که 2 تا 4 دقیقه ی شما پر شود تکرار می کنید.

روزهای بعدی هم به همین صورت با این تفاوت که باید ثانیه ها را طبق فرمول افزایش دهید.

چربی شکم , برنامه یک ماهه برای آب کردن چربی های بدن

چربی های شکم را با حرکت 2-4 دقیقه نابود کنید + برنامه
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 85
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 69 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف