نمناک اخبارحوادث جزئیات آتش سوزی متروی تهران + تصاویر
آتش سوزی ، آتش سوزی در متروی تهران
عصر روز گذشته در خط 4 متروی تهران آتش سوزی رخ داد که با تلاش نیروهای امداد افراد مصدوم به سرعت به مراکز درمانی منتقل شدند که جزئیات بیشتر را در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1393

عصر دیروز خط 4 مترو تهران دچار آتش سوزی شد که طبق آمار 10 نفر در این آتش سوزی مصدوم شدند که 6 نفر آن ها به بیمارستان حضرت رسول و فیاض بخش منتقل شدند و 4 نفر دیگر به طور سرپایی مداوا شدند.

به فاصله اندکی از وقوع آتش سوزی، مسافرانی که مجبور شدند به دلیل مسدود شدن مسیر، در ایستگاه های ماقبل محل حادثه پیاده شوند، با شایعه قدرتمندی مواجه شدند که دهان به دهان می گشت و انسداد مسیر را به خودکشی یک مسافر نسبت می داد!

آتش سوزی مترو تهران

 

در خط 4 مترو تهران به نیروهای امدادی اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه در ایستگاه مترو میدان آزادی اعزام شدند و دریافتند محل حادثه در تونل خط چهار در محدوده منتهی به ایستگاه رخ داده است.

بعد از کنترل حادثه و خارج کردن قطار آسیب دیده از مسیر، خط چهار مترو بازگشایی شده و امور به حالت عادی بازگشته است.

 آتش سوزی مترو تهران
 
آتش سوزی مترو تهران 
 
به گزارش سازمان امداد و نجات هلال احمر، در این حادثه که در ساعت 18:55 رخ داد، دو تیم امدادی با همراهی ماموران اورژانس و آتش نشانی به یاری شتافتند و در نهایت موفق شدند با خارج کردن مسافران، اکسیژن تراپی کردن برخی از ایشان و ایمن سازی محل حادثه، در ساعت 21:10 به عملیات خاتمه دهند.
 معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران ضمن رد شایعه بمب گذاری در خط 4 مترو تهران از مسئولین مترو خواست که نسبت به حوادث اخیر در مترو پاسخ روشنی ارائه کنند.
 علی اصغر ناصربخت درباره موضوع آتش سوزی در خط 4 مترو تهران گفت:ساعت 20:20 دقیقه سه شنبه در اثر اتصالی سیستم برقی دو واگن قطار در ایستگاه استاد معین، آتش سوزی اتفاق می افتد و دود متصاعد می شود.
 حسن عباسی گفت:برابر آمار قطعی 10 نفر در جریان این حادثه مصدوم شدند که 6 نفر از انها به بیمارستان های حضرت رسول و فیاض بخش منتقل شدند و 4 تن هم به طور سرپایی در محل مداوا شدند.
 
عکس:جواد هادی - مجتبی حیدری 

جزئیات آتش سوزی متروی تهران + تصاویر

برگرفته از ایسنا - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف