آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا

بازی متفاوت آزیتا حاجیان مقابل دخترش مهراوه + تصاویر

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1393کد مطلب : 6635زمان مطالعه : 2 دقیقه
آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا پس از گذشت 20 سال از فیلم دزد عروسک ها که با هم همبازی بودند اینبار در نقش مادر و دختر در سریال کیمیا بازی میکنند.

آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیا در نقش مادر و دختر جلوی دوربین رفته اند.

حاجیان درباره نقش خود در سریال کیمیا گفت:من در کیمیا تقریبا همان نقش همیشگی خودم را که بسیار هم دوستش دارم، بازی می کنم. در این مجموعه من هم مادر هستم و هم همسر و در هر دو نقش باید رنج هایی را که می کشم به تصویر بکشم.

پوریا پورسرخ ، آزیتا حاجیان و دخترش

وی افزود:مادر کیمیا از شخصیت های مهم سریال است که در زمان نمایش حتما دیده خواهد شد و تاثیرگذار خواهد بود، زیرا پرداخت بسیار خوبی دارد. این مادر تلاش می کند بین کیمیا و پدرش تعامل و ارتباط برقرار کند.
وی در مورد چگونگی پذیرفتن این نقش توضیح داد:من با قلم آقای مسعود بهبهانی، نویسنده فیلمنامه کیمیا آشنا بودم. فیلمنامه کیمیا را برای من فرستادند و آن را خواندم و دیدم که این نقش مادر در فیلمنامه اهمیت دارد و به خوبی شخصیت پردازی شده است.

آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا

وی در پاسخ به این پرسش که بازی مقابل دختر واقعی اش(مهراوه شریفی نیا) که در این سریال نقش کیمیا را بازی می کند، چگونه بود، گفت:این بار دومی است که نقش مادر مهراوه را بازی می کنم؛ بار اول در فیلم سینمایی «دزد عروسک ها» سال 1368 هم مهراوه نقش دخترم را بازی می کرد، اما بازی مقابل دختر واقعی ام بعد از این همه سال خیلی خوشایند است.

حاجیان ادامه داد:خیلی حس خوبی بود. چهار ماه با هم آبادان بودیم و مشکل دوری از خانواده را نداشتیم. به هر حال در سریال های اینچنینی که بازیگر از خانواده خود دور است، به لحاظ عاطفی با مشکل روبه رو می شود و نوعی خلأ احساسی درونش شکل می گیرد؛ ولی در سریال کیمیا دخترم با من بود و این حس خوبی به من می داد.
 

مهراوه شریفی نیا و مادرش در سریال کیمیا


حاجیان که در کارنامه کاری خود بازی در فیلم هایی مانند روبان قرمز و سریال تا ثریا را دارد، موفقیت سریال کیمیا را در گرو دیده شدنش از سوی مخاطبان تلویزیون دانست و اظهار کرد:ما همه تلاش خود را کردیم تا سریالی بسازیم که برای مردم جذاب باشد و ادای دینی باشد به مردمی که جنگ را از نزدیک لمس کرده و مقابل دشمن مقاومت کردند.

بازیگر سریال کیمیا گفت:موضوع اصلی این سریال در دوران جنگ و بعد از آن می گذرد؛ ولی نگاه گذرایی هم به دوران رژیم گذشته دارد و مقاطعی از سال های 56 و 57 در آبادان را به تصویر می کشد.

مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیا


در سریال کیمیا علاوه بر آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا، پوریا پورسرخ ، آشا محرابی ، حسن پورشیرازی ، آرش مجیدی، سیدمهرداد ضیایی ، رضا توکلی ، علی شادمان ، عطا عمرانی ، امیر کاظمی ، کاظم هژیرآزاد ، حسین توشه ، کورش زارعی ، شهین تسلیمی و سودابه بیضایی بازی می کنند

آزیتا حاجیان ، آزیتا حاجیان و دخترش در فیلم کیمیا

4.270
این مطلب مفید بود ؟5911
برگرفته از جام جم سیما - / ک
وبگردی