پژمان جمشیدی

واکنش ها به کاندید شدن دوباره پژمان جمشیدی در جشنواره

تاریخ انتشار : 20 بهمن 1399کد مطلب : 80313زمان مطالعه : 2 دقیقه
نام پژمان جمشیدی دوباره در جشنواره فیلم فجر در بین نامزدهای دریافت سیمرغ بلورین قرار گرفت و واکنش های مختلفی را در پی داشت.

واکنش هنرمندان برای کاندید شدن پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در سی و نهمین جشنواره فجر سال 99 برای حضور در فیلم شیشلیک به کارگردانی محمد حسین مهدویان، نامزد سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. پژمان جمشیدی علاوه بر فیلم شیشلیک، با فیلم سینمایی خط فرضی نیز در جشنواره حضور دارد.

ماجرای توهین به پژمان جمشیدی

در نشست مطبوعاتی فیلم خط فرضی محمود گبرلو که این نشست خبری را اداره می کرد، سوال عجیب و شاید نامربوط یکی از حاضران در سالن را که در کاغذ نوشته بود از جمشیدی پرسید.

در این کاغذ نوشته شده بود:

«در فوتبال که به جایی نرسیدید، فکر نمیکنید برای دیده شدن راه های بهتری هم وجود  دارد و دیده شدن صرفا با بازیگری نیست؟»

این فرد که سوال را پرسیده بود با اشاره به بازی های پژمان جمشیدی در تئاتر گفت که آشنایی او با پیمان قاسمخانی در یک مهمانی دلیل کافی برای بازیگری نیست و پژمان جمشیدی باید تمرین بیشتری انجام دهد. این صحبت با واکنشهای بسیاری مواجه شد.

بدیهی است پژمان جمشیدی با بازی های منحصر به فرد خود در فیلم های مختلف، یکی از ستارگان دنیای بازیگری محسوب می شود.

حمایت هنرمندان از پژمان جمشیدی 

برخی از هنرمندان با انتشار ویدئپ و تصاویری از بازیگری پژمان جمشیدی حمایت کردند.

تبریک پیمان معادی به پژمان جمشیدی

پیمان معادی بازیگر و کارگردان کشورمان برای کاندید شدن پژمان جمشیدی به عنوان نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر پیام تبریک فرستاد.

پژمان جمشیدی

حمایت فریبا نادری از پژمان جمشیدی

فریبا نادری برای حمایت از پژمان جمشیدی در پی توهین به او در نشست خبری فیلم خط فرضی با انتشار عکس و ویدئویی در استوری اینستاگرام خود اظهار داشت که تا زمانی که زنده هستیم باید قدر یکدیگر را بدانیم.

این بازیگر ضمن ابراز علاقه به فیلم های پژمان جمشیدی گفت که او با تمام انرژی و توان خود در فیلمها حضور دارد و در همه کارهای طنز خود موجب شادی و خنده بینندگان شده است.

فریبا نادری

حمایت آزیتا حاجیان از پژمان جمشیدی

آزیا حاجیان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که در فیلم خط فرضی با پژمان جمشیدی نقش آفرینی کرده است در پی حمایت از او اظهار داشت که بازی درخشان پژمان جمشیدی در فیلم خط فرضی نباید نادیده گرفته شود زیار من شاهد تلاشهای او در این فیلم بودم و کسی حق ندارد نظرات شخصی خود را در یک جمع اعلام کند.

آزیتا حاجیان

واکنش ها به کاندید شدن دوباره پژمان جمشیدی در جشنواره

4.635
این مطلب مفید بود ؟323
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی