بلعیدن زمین
شهر دیاربکر ترکیه شاهد حادثه ای وحشتناک برای دو زن جوان بود. دوربین های مداربسته شهر لحظه فرو رفتن دو زن داخل زمین را به ثبت رساندند.

دوربین های مداربسته لحظه بلعیده شدن دو زن توسط زمین را ثبت کردند

دوربین های مداربسته شهر "دیاربکر" در یک حادثه تکان دهنده، صحنه ای از سقوط دو زن که در پیاده روی خیابان بودند، به داخل زمین را به ثبت رساندند. این حادثه روز چهارشنبه در دیاربکر، جنوب شرقی ترکیه رخ داد که جزئیات و ویدئوی آن را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده خواهید کرد.

 فرو رفتن دو زن داخل زمین

حادثه وحشتناک فرو رفتن دو زن داخل زمین در ترکیه

وقتی زمین دهان باز کرد و دو زن را بلعید

ویدئویی که طی روزهای گذشته همچون ویروسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست شد لحظات هولناک سقوط دو زن به داخل زمین را نشان می داد ؛ دکتر "سوزان" و پرستار "اوزلم" در مسیر بازگشت از بیمارستان برای لحظاتی در قسمتی از پیاده رو ایستاده و مشغول صحبت می شوند که ناگهان زیر پای آنها خالی شده و به داخل زمین سقوط می کنند.دوربین مدار بسته ای که در محل قرار داشت لحظه بروز این حادثه را به ثبت رساند. براساس گزارشاتی که بعد از این حادثه از تلویزیون ترکیه پخش شد هر دو آنها تا عمق بیش از سه متر زیر زمین سقوط کرده بودند که بلافاصله با اطلاع رسانی مردم تیم نجات در محل حاضر شد و پس از بررسی ها و تلاش های جدی آنها را از گودال ایجاد شده بیرون کشید.

این دو زن که بر اثر وقوع این حادثه مصدوم شده بودند، پس از خارج کردن آنها از این گودال، آنها را به بیمارستان انتقال دادند.

فیلمی از لحظه وحشتناک فرو رفتن دو زن داخل زمین 

لحظه وحشتناک بلعیدن دو زن توسط زمین در ترکیه + فیلم

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی