بیشترین کالری
ورزش های کالری سوز را می شناسید؟ آیا می دانید به کمک چه ورزشهایی می توانید در طول یک ساعت 1000 کالری در بدنتان بسوزانید؟ بهترین ورزش های چربی سوز و کالری سوز در

بهترین ورزشهای کالری سوز:

 ورزش های کالری سوز شامل دسته ای از ورزشها هستند که بر اساس نوع فعالیت آنها بدن در مدت زمان یک ساعت میزان قابل توجهی کالری می سوزاند. در این بخش از ورزش و سلامت مجله سلامت نمناک بهترین ورزشها برای سوزاند کالری را به شما معرفی خواهیم کرد.

دویدن

تاثیر فوق العاده دویدن در سوزاندن کالری

دویدن چقدر کالری می سوزاند

بله به همین راحتی حدود 900 تا 1.500 کالری در ساعت بسوزانید. دویدن و پیاده روی سریع یکی از ورزش هایی است که تمام بخش های بدنتان را درگیر می کند و به سوختن کالری و کاهش سایز سرعت می بخشد.

 

فوتبال

فوتبال و میزان کالری سوزی آن

فوتبال:

اگر هنوز یک طرفدار دو آتیشه ی این ورزش جذاب هستید بهتر است که خودتان هم جزوی از بازیکنان شوید. فوتبال جزو ورزش های عالی برای سوزاندن کالری است .

با هر ساعت ورزش فوتبال شما 600 تا 900 کالری در بدنتان می سوزانید.

 

بوکس 

سوزاندن کالری با این ورزش

 بوکس

حتما شما هم دقت کرده اید که ورزشکاران رشته ی بوکس با سروصورتی پر از عرق به انجام حرکات و ورزش زیبای بوکس می پردازند. این نشان از تحرک سنگین و بالای این ورزشکاران است که در هر ساعت میزان 700 تا 1100 کالری می سوزانند.

 

ورزشهای رزمی

میزان کالری سوزی ورزش های رزمی 

 ورزش های رزمی

مهم نیست که کدامیک از ورزش های رزمی را انجام دهید. کاراته یا تکواندو تنها باید بگویم که علاوه بر شوق و هیجانی که این ورزش ها در ورزشکار ایجاد می کنند میزان 700 تا 1100 کالری در هر ساعت با انجام ورزش های رزمی سوخته می شود.

 

کوهنوردی

نقش مثبت کوهنوردی در کالری سوزی

کوه نوردی

زمانی که شما با بدنی صاف و با حالتی صحیح ارتفاعی را طی می کنید یعنی شما با یک حالت بدنی عالی در یک فضا با اکسیژن خالص در حال سوزاندن کالری به میزان 650 تا 900 هستید.

 

تنیس

کالری سوزی مفید تنیس

تنیس

توقف - حرکت - آهسته - سریع این ریتم حرکات ورزش هایی مثل تنیس و اسکواش هستند که به نظر نمی رسد به جزو ورزشهایی باشند که بیشترین کالری را می سوزانند اما باید گفت این ورزش ها در حدود 600 تا 950 کالری در ساعت می سوزانند.

 

شنا

شنا و اندازه کالری سوزی آن

 شنا چقدر کالری می سوزاند

یکی از بزرگترین فواید ورزش شنا ایجاد تعادل و افزایش قدرت عضلات بدن است. اگر دسترسی به یک استخر البته تمیز و استاندارد دارید فرصت را غنیمت بشمارید و با انجام ورزش شنا در هر ساعت 500 الی 800 کالری بسوزانید.

 

اسکی

اسکی و کالری سوزی آن

اسکی

اسکی یکی از ورزشهای بسیار مفید برای سوزاندن کالری است. این ورزش هم بالاتنه و هم پایین تنه را تحت تاثیر قرار داده و ضربان قلب را بالا می بـرد. به طـور مـتـوسط نیم ساعت آن تقریبا 330 کالری می سوزاند. 

ورزشهایی که بیشترین کالری را میسوزانند

4.4106
این مطلب مفید بود ؟9412
منبع : نمناک /ن
نظرات
وبگردی